NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nowa kampania Exide

Exide
20 listopada 2020
Nowa kampania Exide
Fot. Exide
Exide na Motointegratorze
Exide został partnerem kategorii „Akumulator” na portalu Motointegrator.com. Tym samym ruszyła kampania, w ramach której na portalu pod patronatem marki Exide prezentowane są artykuły eksperckie, porady i banery.
 
Exide Technologies S.A., uznany producent akumulatorów marki Centra i Exide, rozpoczął działania komunikacyjne na platformie Motointegrator.com – stworzonej m.in. z myślą o kierowcach poszukujących warsztatów samochodowych (baza warsztatów, umawianie wizyt online, ocena jakości usług). W ramach prowadzonych działań opublikowane zostały m.in. artykuły na temat technologii, na których bazują akumulatory Exide, w tym najbardziej wytrzymałe akumulatory wykonane w technologii Carbon Boost 2.0. Exide – w roli eksperta – wspiera merytorycznie także porady dotyczące takich zagadnień, jak: obsługa akumulatora (demontaż, wymiana, diagnostyka, ładowanie) czy problemy i wątpliwości związane z eksploatacją akumulatorów (proces rozładowania, pojemność akumulatora i jego prawidłowe napięcie). Kampanię wzmacniają także obecne na portalu banery promujące akumulatory Exide do pojazdów osobowych oraz logotypy ulokowane przy wybranych, dostępnych na Motointegratorze usługach akumulatorowych, takich jak: wymiana, test obciążeniowy czy test ładowania akumulatora.
 
– Działania prowadzone na portalu Motointegrator wpisują się w komunikacyjną strategię Exide, której celem jest wspieranie kierowców i warsztatów samochodowych. Jako producent akumulatorów – instalowanych jako oryginalne wyposażeniem pojazdów – zapewniamy naszym partnerom na rynku wtórnym pełne wsparcie i wiedzę dotyczącą fachowej obsługi i wymiany akumulatorów – podsumowuje Mariola Michalczyk, kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.
 
Exide, jako wiodący i globalny producent akumulatorów, od wielu dekad ściśle współpracuje z branżą motoryzacyjną, tworząc nowoczesne produkty na pierwsze wyposażenie pojazdów dla największych marek motoryzacyjnych. Firma produkuje akumulatory do wszystkich typów pojazdów: samochodów osobowych, motocykli i skuterów, pojazdów sportowych i użytkowych (logistyka, budownictwo i rolnictwo), łodzi, a także akcesoria, takie jak prostowniki i testery akumulatorów. Exide od lat wspiera kierowców i mechaników, tworząc materiały i kampanie dotyczące najnowszych akumulatorowych technologii, produktów i rozwiązań, a także dzieląc się wiedzą na temat akumulatorów i ich prawidłowego użytkowania (portal Akumulator.pl), tworząc narzędzia ułatwiające ich wymianę (bezpłatna aplikacja Exide Battery Finder) oraz ucząc, jak postępować ze zużytymi akumulatorami (cykliczna kampania edukacyjna „Włącz ekomyślenie”).

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021Zobacz więcej publikacji