Najnowszy budynek w Budapeszcie już otwarty!

Prologis
12 kwietnia 2019
Najnowszy budynek w Budapeszcie już otwarty!
Fot. Prologis
prologis_park_budapest_harbor_1_1

Budujemy i rozwijamy się na kluczowych rynkach, dlatego nasze nieruchomości są zawsze w centrum wydarzeń, a Budynek 12 w Prologis Park Budapest-Harbor nie należy do wyjątków.

Ten najnowocześniejszy obiekt logistyczny o łącznej powierzchni 10 600 metrów kwadratowych znajduje się w niezwykle korzystnej lokalizacji – w stolicy Węgier, zaledwie 12 kilometrów na południe od centralnej dzielnicy biznesowej. W budynku wdrożono liczne rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym wysokiej klasy izolowane panele ścienne i systemy dachowe, energooszczędne oświetlenie LED, system smart meteringu i ładowarki do samochodów elektrycznych, które umożliwiają elektryczną mobilność w parku.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Rita Lippai, project manager Prologis na Węgry, prezentowała nam poszczególne etapy budowy tego obiektu, jak na przykład proces układania podłogi przemysłowej. Teraz ten fantastyczny nowy budynek jest już gotowy i można obejrzeć go w pełnej okazałości.

Chcesz zajrzeć do środka? Obejrzyj film i wybierz się na podsumowującą wirtualną wycieczkę po tym magazynie!Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji