Nagroda IFOY 2019 dla TX3 od UniCarriers

UniCarriers
7 maja 2019
Nagroda IFOY 2019 dla TX3 od UniCarriers
Fot. UniCarriers
UniCarriers IFOY Award - IFOY
Elektryczny  3-kołowy wózek widłowy z przeciwwagą UniCarriers TX3 zdobył pierwsze miejsce w kategorii wózków z przeciwwagą podczas tegorocznego rozdania International Intralogistics and Forklift Truck of the Year (IFOY). W obszernych testach praktycznych i ocenie jury IFOY złożonego z 27 międzynarodowych dziennikarzy branżowych, wózek TX3 pokonał konkurencję. W dniu 26 kwietnia, Nagroda IFOY 2019 została zaprezentowana w wiedeńskim Hofburgu. UniCarriers TX3 jest drugim wózkiem widłowym UniCarriers, który otrzymał tę prestiżową nagrodę.
 
Zoptymalizowana widoczność, doskonałe elektryczne sterowanie i wiele przemyślanych szczegółów – to wnioski testerów IFOY. Rada sędziów, złożona z doświadczonych dziennikarzy specjalistycznych z całego świata, była całkowicie przekonana do wózka UniCarriers TX3 oraz jego ergonomicznych i bezpiecznych funkcji. Nagrodę odebrał Jonas Tornerefelt, wiceprezes wykonawczy ds. Sprzedaży i marketingu w UniCarriers Europe: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz TX3 zrobił wrażenie na testerach i jury w IFOY. Dowodzi to po raz kolejny, że nasza koncentracja na ergonomii i bezpieczeństwie jest przekonująca na europejskim rynku wózków widłowych ”. UniCarriers zdobył już nagrodę IFOY w 2015 roku, był to obrotowy wózek widłowy TERGO URS. Hybryda wózków wąskokadłubowych i wózków widłowych przeważała w kategorii wyposażenia magazynowego.
 
Ergonomiczne cechy i doskonała widoczność przekonują jury
Seria UniCarriers TX3 obejmuje wózki z przeciwwagą o udźwigu od 1,25 do 2 ton i wysokości podnoszenia do 7 metrów. W marcu testerzy IFOY poddali zgłoszone wózki widłowe serii praktycznych testów, oceniając przede wszystkim innowacyjność pojazdów. Ergonomiczne cechy TX3 były szczególnie godne uwagi, przede wszystkim pływający podłokietnik z mini kierownicą dla naturalnej postawy. Zgodnie z wynikami testu może to mieć pozytywny wpływ na zdrowie operatorów podczas pracy ciągłej. To wzmacnia wieloletnią zasadę UniCarriers, że operator jest w centrum uwagi.
 
UniCarriers TX3 IFOY Award 2019 - UniCarriers
Fot. UniCarriers
UniCarriers TX3 IFOY Award 2019 - UniCarriers
W obszarze bezpieczeństwa, testerzy podkreślili unikalne na rynku okna w przednim panelu. Dzięki nim UniCarriers poprawia widoczność końcówek wideł i przednich narożników ładunku w celu precyzyjnego i bezpiecznego przenoszenia towarów. Cała konstrukcja podwozia i masztu opiera się na koncepcji ProVision UniCarriers, która zapewnia 360 ° panoramiczny widok podczas jazdy. Według testerów IFOY, UniCarriers TX3 jest również wygodny, bezpieczny i łatwy w obsłudze dzięki innym szczegółom, takim jak niski stopień wejścia i elektryczny automatyczny hamulec. TX3 otrzymał już nagrodę Red Dot Design Award 2018 za szczególne połączenie wzornictwa i funkcjonalności. A dzięki IFOY Award 2019 kontynuuje swoją historię sukcesu.
 
UniCarriers

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji