NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Dachser_Sp__z_o_o_
Jako jeden ze światowych liderów branży logistycznej firma DACHSER od lat udowadnia, że rodzinna firma może wiele osiągnąć dzięki zaangażowaniu pracowników i innowacyjnemu myśleniu. Podstawy korporacyjnego myślenia oraz działania stworzył założyciel...

Nagroda dla firmy rodzinnej

Dachser
21 października 2019
Nagroda dla firmy rodzinnej
Fot. Dachser
Nagroda rodzinna
Dachser, globalny operator logistyczny, otrzymał od IMD Business School – uznanej szkoły biznesu z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii, nagrodę IMD Global Business Family Award. W imieniu firmy oraz rodziny jej założycieli nagrodę odebrali Bernhard Simon, CEO Dachser wraz z Birgit Kastner-Simon, dyrektor marketingu korporacyjnego, podczas trzydziestego szczytu Family Business Network International (FBN-I) w Udajpur w Indiach.
 
Przyznawana od 1996 r. nagroda ma na celu wyróżnienie międzynarodowych firm wielopokoleniowych, które są wzorem do naśladowania w zakresie łączenia interesów rodzinnych i biznesowych, zachowania tradycji, a także dążenia do innowacji w zgodzie ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Zwycięzca zostaje wybrany przez grono niezależnych ekspertów.
 
„Dachser jest wyjątkową firmą rodzinną, która opracowała kompleksowy system zarządzania wyraźnie równoważący interesy rodzinne oraz biznesowe” - mówi Jean-François Manzoni, prezes IMD. „Sukces Dachser opiera się na działaniach trzech pokoleń rodziny akcjonariuszy, którzy założyli jedną z najbardziej zrównoważonych firm rodzinnych na świecie” – dodaje Manzoni.
 
IMD uhonorował Dachser za solidne struktury zarządzania korporacyjnego i rodzinnego, które idą w parze z doskonałymi działaniami operacyjnymi i zachowaniem wysokich standardów jakości. Dachser  pozostał wierny swojej podstawowej działalności i dalej wyróżnia się wyznawaniem silnych wartości oraz dbaniem o zrównoważony wzrost, przy  prawdziwie globalnym zasięgu. Firma przykłada również dużą wagę do innowacyjności i zrównoważonego rozwoju w obszarze ekonomicznym, ekologicznym oraz społecznym. 
 
„Jakość zawsze tworzą ludzie. Dlatego stale dążymy do utrzymania harmonii między globalnym wzrostem a zachowaniem systemu wartości oraz tej „ludzkiej strony” wynikającej z bycia firmą rodzinną” - wyjaśnia Bernhard Simon, CEO Dachser. „Nagroda IMD Global Family Business Award to dla nas sygnał, że jesteśmy na dobrej drodze. Sukces Dachser opiera się na jasno określonej misji i silnych wartościach, które wyznajemy każdego dnia. Dzięki temu wszyscy na całym świecie rozumieją naszą długoterminową strategię, a to z kolei zapewnia firmie bezpieczny szlak dla przyszłych pokoleń. To jeszcze jeden powód, dla którego ta nagroda jest dla mnie bardzo znacząca” – dodaje Bernhard Simon.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020Zobacz więcej publikacji