NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nagroda konsumentów

PROMAG
19 sierpnia 2020
Nagroda konsumentów
Fot. PROMAG
Nagroda konsumentów
W tym roku miała miejsce kolejna już edycja konkursu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI. Po raz pierwszy złote godło przyznano w kategorii „Producenci regałów magazynowych”. Zwycięzcą w tej kategorii została firma PROMAG S.A.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 to ogólnopolski program mający na celu wyłonienie najlepiej ocenianych jakościowo marek i firm funkcjonujących na polskim rynku. W badaniu zbierane są opinie tylko aktywnych konsumentów. Konkurs ten nie tylko identyfikuje liderów, ale też gromadzi wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie przynosi wiedzę o tym dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze.

„Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie jakim codziennie obdarzają nasze rozwiązania w zakresie systemów składowania. Nagroda ta świadczy o tym, że fachowość, kompetencje i profesjonalizm naszych działań są doceniane przez Klientów. Ma to dla nas duże znaczenie. Tym bardziej, że zostaliśmy pierwszą firmą, która otrzymała złote godło w kategorii „Producenci regałów magazynowych”. Nagroda ta jest efektem prawie 40 lat pracy opartej na indywidualnym podejściu do realizowanych projektów przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo pracy w magazynach Klientów. To właśnie Klienci oraz ich potrzeby motywują nas do prowadzenia działań  z  zakresu B+R”– mówi   Prezes Zarządu,   Dyrektor Naczelny PROMAG S.A.  Pani   Karolina  Tokarz - Efektem działań badawczo-rozwojowych są zaprojektowane i wdrożone systemowe rozwiązania  automatyczne  dopasowane do potrzeb polskiego rynku – systemy gęstego składowania AutoMAG  Shuttle i  AutoMAG Mover”.

Te 2 rozwiązania automatycznych systemów składowania zaprojektowane w duchu LOGISTYKI 4.0 zostały również docenione przez ekspertów. AutoMAG Shuttle został nagrodzony tytułem PRODUKT ROKU przez czytelników czasopisma Inżyniera & Utrzymanie Ruchu, a AutoMAG Mover - Produktem Innowacyjnym dla Logistyki, Transportu, Produkcji. Nagrody te są wyrazem uznania nie tylko dla oferty firmy PROMAG S.A. w zakresie rozwiązań optymalizujących procesy intralogistyczne, ale również dla działań jakie firma prowadzi w zakresie edukacji polskich menedżerów. Od kilku już lat PROMAG S.A. intensywnie szkoli pracowników magazynów w zakresie bezpiecznej konserwacji i eksploatacji systemów składowania, organizuje konferencje logistyczne i bezpłatne pokazy w CENTRUM TECHNIKIM MAGAZYNOWEJ PROMAG poświęcone nowym technologiom w intralogistyce. W tym roku firma wystartowała z nowym projektem edukacyjnym „PROMAG EXPERT radzi”. Jest to cykl filmów doradczych poświęconych rozwiązaniom optymalizującym różne procesy intralogistyczne. Projekt ten jest skierowany przede wszystkim do firm, które przygotowują się do zmian związanych z rewolucją technologiczną w magazynach.   Filmy „PROMAG EXPERT radzi” dostępne są na kanale PROMAG S.A. na YouTube.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji