NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Dachser_Sp__z_o_o_
Jako jeden ze światowych liderów branży logistycznej firma DACHSER od lat udowadnia, że rodzinna firma może wiele osiągnąć dzięki zaangażowaniu pracowników i innowacyjnemu myśleniu. Podstawy korporacyjnego myślenia oraz działania stworzył założyciel...

Nagroda za CSR i logistykę kontraktową

Dachser
13 maja 2020
Nagroda za CSR i logistykę kontraktową
FirmaDW
Operator logistyczny Dachser Polska po raz szósty z rzędu otrzymał tytuł Firma Dobrze Widziana. To wyróżnienie w konkursie Business Centre Club, przyznawane firmom społecznie odpowiedzialnym. Z kolei w Niemczech operator znalazł się w gronie najlepszych marek logistycznych. Dachser zajął drugie miejsce w rankingu niemieckiego magazynu Logistik Heute i stowarzyszenia logistycznego BVL. Czytelnicy pisma oraz członkowie BVL docenili operatora za logistykę kontraktową.
 
Kapituła konkursu Firma Dobrze Widziana ocenia i przyznaje wyróżnienia firmom, którym bliska jest idea biznesu odpowiedzialnego społecznie, angażują się w działania o takim charakterze, a także upowszechniają wiedzę na temat CSR. W tym roku BCC zorganizowała jedenastą edycję konkursu Firma Dobrze Widziana, a Dachser otrzymał tytuł po raz kolejny. Tym samym operator ma na swoim koncie już sześć tych wyróżnień.
 
W ostatnim czasie Dachser został też doceniony za działalność biznesową. W rankingu zorganizowanym w Niemczech przez pismo Logistik Heute i organizację branżową BVL firma zajęła drugie miejsce w kategorii „Usługa logistyki kontraktowej”. O miejsca w 12 kategoriach rankingu rywalizowało 250 marek. Wysoka lokata Dachser pokazuje, że usługi magazynowe i transportowe operatora są dobrze oceniane przez rynek. W oddziałach na całym świecie firma ma 1,6 mln mkw. powierzchni magazynowej, co oznacza ponad 2,4 mln miejsc paletowych, i nadal inwestuje w ten obszar.
 
„Jesteśmy bardzo dumni z powodu tych wyróżnień. Dotyczą dwóch zupełnie różnych obszarów - biznesu i społecznej odpowiedzialności - oraz zostały przyznane w różnych krajach, ale jednocześnie bardzo dobrze oddają charakter naszej grupy. Dachser pracuje na swój biznesowy sukces starając się być jak najlepszym pracodawcą, doradcą, partnerem i członkiem społeczności. Nasza działalność na całym świecie jest oparta na tym samym systemie wartości, a tego typu wyróżnienia pokazuja, że idziemy dobrą drogą”, mówi dr inż. Grzegorz Lichocik, Prezes Dachser w Polsce.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji