
Firma Motorola Solutions (NYSE: MSI) zapowiedziała uruchomienie internetowego katalogu aplikacji mobilnych o nazwie AppFinder. Rozwiązanie ma wspomóc klientów Motoroli w efektywniejszym zarządzaniu działalnością biznesową, pozwalając firmom z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki znajdować odpowiednie oprogramowanie, które będzie można uruchomić na komputerach mobilnych i terminalach Motorola Solutions.
Motorola Solutions stworzyła także serwis Partner Application Exchange (AppX), dostępny tylko dla członków programu partnerskiego PartnerEmpower. AppX ma pomóc partnerom Motoroli w znajdowaniu aplikacji, które mogą zainteresować klientów z ich regionu/rynku. Partnerzy Motorola Solutions, którzy chcą oferować swoje aplikacje poprzez dystrybucję samego oprogramowania, mogą nawiązać kontakty z resellerami w określonych obszarach geograficznych.
Zarówno AppFinder, jak i AppX oferują użytkownikom szczegółowe informacje o każdej aplikacji, łącznie z obrazami ekranu. Umożliwiają elastyczne wyszukiwanie aplikacji według sektorów rynkowych, grup rozwiązań oraz rodzin produktów, a także według dystrybutorów i słów kluczowych. Goście witryn AppFinder i AppX mogą nawiązać bezpośredni kontakt z odpowiednim partnerem za pomocą prostego formularza online.
AppFinder i AppX — najważniejsze informacje
Richard Hudson, wiceprezes MSSSI, Motorola Solutions Enterprise Channel EMEA
„Inaczej niż aplikacje dostępne w sklepach internetowych, które użytkownik może pobrać bezpośrednio do urządzenia, aplikacje korporacyjne zwykle wymagają specjalnej integracji z użytkowanymi rozwiązaniami. Aby ułatwić ten proces firmom każdego rodzaju i wielkości, stworzyliśmy przeszukiwalny katalog aplikacji korporacyjnych, który pomoże naszym klientom, partnerom i konsultantom znaleźć aplikację najlepiej dostosowaną do ich potrzeb. Treść katalogu tworzona jest przez naszych partnerów i każda firma może znaleźć w nim coś dla siebie”.
Źródło: ITBC Communication Sp. z o.o.
EMIL - 12-2021
EMIL - 11-2021
EMIL - 10-2021
EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji