NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Modernlog nowa impreza na targowej mapie

Readakcja
12 czerwca 2017
Modernlog nowa impreza na targowej mapie
Poszukiwania formuły i miejsca dla targów logistycznych były powodem powstania Modernlog - Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu. Rozwijająca się dynamicznie branża logistyczna, nie ma jednoznacznie kojarzącej się imprezy, najwięcej przedstawicieli z branży logistyki sprzętowej gromadził TAROPAK – impreza o długiej tradycji, przy niej w roku ubiegłym debiutował Logipak – dedykowany branży, lecz na debiucie się skończyło.
 
Targi MODERNLOG w swym założeniu mają łączyć logistykę z szeroko pojmowanym przemysłem, który jest obsługiwany przez dostawców usług logistycznych. Organizacja  MODERNLOG z targami ITM Polska, które są największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodnie, przyciągającymi  setki wystawców z różnych zakątków świata, pozwoliła zaprezentować produkty i możliwości branży logistycznej, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym otoczeniu. Te wydarzenia, odbywające się w jednym czasie i miejscu, poza synergią branż, tworzyły platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia oraz wzajemnych potrzeb i oczekiwać  związanych ze współpracą.
 
Wystawcy targów MODERNLOG, poza międzynarodowym towarzystwem, zyskają także liczne grono zwiedzających. Rok 2016 był rekordowy pod tym względem. Targi ITM Polska odwiedziło ponad 17 tysięcy profesjonalnych zwiedzających, a w śród nich: specjaliści, konstruktorzy, kadra zarządzająca 
i szefowie produkcji.
 
Targi MODERNLOG , trwały cztery dni, od 6 do 9 czerwca  2017 roku, oferując sprzęt i rozwiązania z obszarów usług i wyposażenia logistycznego produkcji i magazynowania towarów.

[FOTORELACJA]

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2018EMIL - 05-2018EMIL - 04-2018EMIL - 04-2018EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018Zobacz więcej publikacji