Polecamy

Nowa strona internetowa = zupełnie nowa koncepcja

Georg Utz
11 września 2020
Nowa strona internetowa = zupełnie nowa koncepcja
Fot. Georg Utz
Shop-Button
Nowa strona internetowa jest znacznie bardziej konkretna. Wyraźnie komunikujemy, co oznacza Utz i kim jesteśmy, podkreślając globalny zasięg działania firmy i jej lokalne, silne korzenie. Firma Georg Utz z Kątów Wrocławskich reprezentuje grupę na rynkach polskim, czeskim, rosyjskim oraz w krajach nadbałtyckich: Litwa, Łotwa i Estonia.
 
Nadszedł czas, kiedy nowa strona internetowa jest już online i można się z nią łączyć pod adresem http://www.utzgroup.com/pl/
 
Strona jest skierowana do tych profesjonalistów i międzynarodowych firm, które chcą inwestować w logistykę i automatyzację.  Mniej treści, prosta nawigacja po menu, wyraźne instrukcje ułatwiają ten proces. Za pośrednictwem przycisku „kontakt" można z każdego poziomu strony, nawiązać połączenie bezpośrednio z lokalną fabryką Utz.
 
Indywidualne rozwiązania
Fot. Georg Utz
Indywidualne rozwiązania
Nawigacja po naszym e-sklepie również została uproszczona aby skrócić drogę wyszukiwania produktu. Będzie można do niego dotrzeć w dowolnym momencie za pośrednictwem "Shop-Button". Ten przycisk automatycznie przekierowuje klienta ze strony głównej do lokalnego sklepu internetowego (na przykład sklep dla rynku polskiego = www.utzgroup.pl). Klient otrzyma szczegółowe informacje techniczne w bezpośrednim kontakcie z najbliższym przedstawicielem Utz.
 
Nowa strona w ciekawy sposób prezentuje także zaangażowanie grupy w budowanie fundamentów zrównoważonego rozwoju dla firm współpracujących z Utz.
 
Zrównoważony rozwój
Fot. Georg Utz
Zrównoważony rozwój
Ważnym krokiem w kierunku ochrony zasobów środowiskowych jest kooperacja z innymi organizacjami w celu współpracy w zakresie zmniejszenia śladu węglowego. Jako grupa firm, wraz z fundacją myclimate.org, opracowujemy strategię klimatyczną Utz. Wiele podjętych środków, w tym wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych oraz redukcja odpadów i emisji, pozwoli nam w każdym roku zbliżać się do neutralności pod względem emisji CO2.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji