NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Konkurs CloudNine

24 października 2019
Konkurs CloudNine
Fot. Infografika
Konkurs CloudNine
SpaceFactory jest partnerem wspierającym konkursu CloudNine organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Managerów Logistyki i Zakupów (PSML), w ramach którego wyłaniane są najlepsze prace dyplomowe.
 
CloudNine to prestiżowa inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia Menadżerów Logistyki i Zakupów, tworzona wspólnie przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie, która ma na celu zapoznanie przedstawicieli biznesu z autorami najciekawszych prac dyplomowych. CloudNine jest częścią (wraz z TopYoung100) budowanej przez PSML platformy do współpracy biznesu i uczelni wyższych.
Piotr Was
Piotr Was
Wydarzenie skierowane jest do ubiegłorocznych i tegorocznych absolwentów kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw, przemysłem 4.0, informatyką, automatyzacją i technologią. Jeszcze do 25 października mogą oni zgłaszać swoje prace dyplomowe do konkursu.
 
- Bardzo się cieszę, że możemy wspierać ten wyjątkowy projekt. To nie tylko szansa dla studentów na pokazanie swoich prac i pomysłów szerszemu gronu, ale także okazja dla nas – przedstawicieli biznesu do poznania nowego, świeżego, często odmiennego od tego, z czym mamy do czynienia na co dzień podejścia do aktualnych trendów biznesowych – mówi Piotr Wąs, Managing Director SpaceFactory Holding, członek kapituły konkursu CloudNine.
 
Laureatów konkursu poznamy już 14 listopada w czasie konferencji CloudNine Industry 4.0 & New SCM Trends podczas Targów Industry Week w Ptak Warsaw Expo.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020Zobacz więcej publikacji