NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Innowacje w magazynie 2013

19 grudnia 2013
Innowacje w magazynie 2013
Innowacje w magazynie 2013

Innowacje w magazynie, to kolejne wydanie publikacji poświęconej, nowoczesnym technologiom i rozwiązaniom, które stosowane są w gospodarce magazynowej i logistyce wewnętrznej. Kończy się w tym roku pierwszy, o tak dużym zasięgu i dużymi pieniędzmi skierowanymi na ten cel, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Wprawdzie rozpoczęte projekty będą jeszcze jakiś czas realizowane, to już można powiedzieć, że Polska wykorzystała, przeznaczonych na ten cel środków bardzo dużo. Nie wiadomo ile z tych środków trafiło bezpośrednio do obszarów gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej, ponieważ nie ma takich opracowań, jednak rozwój nowych technologii w ich innowacyjnym wymiarze, w obszarze gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej jest faktem.

 

W opublikowanej broszurze „Innowacje w magazynie 2013 przedstawiamy produkty, które spełniają kryteria innowacyjności, przyczyniając się do rozwoju rynku. To nie są może spektakularne rozwiązania, na miarę przełomowych rozwiązań, jednak w swoim wymiarze użytkowym bardzo konkretne rozwiązania, przynoszące określone korzyści, zgodnie z duchem innowacyjności.


O innowacyjności w magazynie mówi się niewiele, niemniej konstruktorzy urządzeń pracujących w magazynach, pracują cały czas ulepszając swoje produkty, firmy na badania przeznaczają duże pieniądze, by zaspokoić potrzeby zmieniającego się rynku. Te działania wspierane będą przez nowy „Program Operacyjny Inteligentny Rozwój”, który przewidziany jest na lata 2014 -2020, a mający wspierać głównie działania związane z badaniami naukowymi.

W kolejnym wydaniu „Innowacji w magazynie” prezentujemy rozwiązania, które oprócz nowych technicznych i technologicznych rozwiązań, oferują znaczące bezpieczeństwo eksploatacyjne. Te cechy charakteryzują nowe wózki wysokiego składowania YALE MR, czy automatyczne wózki AGV marki MoTuM, których zastosowanie, zmienia całkowicie funkcjonowanie magazynu. Opony marki SOLIDEAL, oferują wysokie walory użytkowe i bezpiecznej eksploatacji. Obszar magazynu z innowacyjnymi rozwiązaniami jest miejscem, gdzie nowa jakość zintegrowanych w całość urządzeń, podnosi jakość funkcjonowania całego magazynu.
Red.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji