NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Forum online MAGAZYN PRACUJĄCY ZDALNIE

PROMAG
28 września 2020
Forum online MAGAZYN PRACUJĄCY ZDALNIE
VI Forum_grafika
15 października odbędzie się forum online MAGAZYN PRACUJĄCY ZDALNIE, na które zaprasza organizator wydarzenia PROMAG S.A. Każdy kto jest zainteresowany nowymi technologiami w intralogistyce może zapisać się na stronie forum.promag.pl

Na ten rok PROMAG S.A. zaplanował kolejną – szóstą już konferencję logistyczną MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI, jednak pandemia pokrzyżowała plany organizatora. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników spotkania zmodyfikowano jego formułę. Ostatecznie do kompetencji przyszłości należą elastyczność  i umiejętność adaptowania się do zmieniającego świata, a także kompetencje cyfrowe. Dlatego tym razem forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI odbędzie się online pod hasłem „Magazyn pracujący zdalnie”. Będzie to doskonała okazja do wysłuchania inspirujących prelekcji oraz poszerzenia swojej wiedzy o najbardziej aktualne trendy w intralogistyce, bez konieczności odbywania podróży służbowej i kontaktu z innymi uczestnikami wydarzenia.

„Nie wiemy jaka będzie przyszłość w wymiarze ogólnym i kiedy powstanie szczepionka na SARS-CoV-2. Wiemy za to jak będzie wyglądał magazyn przyszłości i tą wiedzą chcemy podzielić się z uczestnikami forum online „MAGAZYN PRACUJĄCY ZDALNIE” – mówi Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PROMAG S.A. Pani Karolina Tokarz – Chcemy spotkać się z menedżerami logistyki i jak co roku wymienić się doświadczeniami, przedstawić nowe trendy i wzajemnie wspierać się w rozwoju polskiej intralogistyki. W nowej, covidowej rzeczywistości jest to jeszcze ważniejsze.”

Do kogo skierowane jest wydarzenie
Do udziału w wydarzeniu PROMAG S.A. zaprasza prezesów, członków zarządu, dyrektorów, menedżerów logistyki, produkcji, osoby  odpowiedzialne  za  zarządzanie  strategią,  rozwojem  i  operacjami  (R&D), łańcuchem dostaw, optymalizacją procesów, inwestycjami w obszarze produkcji i magazynowania, utrzymaniem ruchu.
Tematyka wydarzenia
Organizator gwarantuje dużą dawkę, praktycznej wiedzy. Podczas forum online poruszone zostaną m.in. takie tematy jak:
  • MAGAZYN 4.0: szansa czy konieczność?
  • automatyzacja polskich magazynów: co zadecydowało o przyspieszeniu procesów cyfryzacji?
  • jak przygotować się do automatyzacji, aby przebiegła sprawie i przyniosła spodziewane efekty?
  • kiedy ma sens inwestycja w automatyzację?
  • pierwszy krok w stronę automatyzacji magazynu:  system gęstego składowania AutoMAG Shuttle
  • sprawna logistyka kluczem do sukcesu e-commerce
  • wózki autonomiczne AIV – transport nowej generacji
  • maksymalizacja efektywności, czyli większa pojemność magazynu bez jego rozbudowy
  • nie taki diabeł straszny: pełna automatyzacja procesów składowania i transportu
Więcej informacji wraz z formularzem rejestracyjnym znajduje się na stronie www.forum.promag.pl

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji