AKTUALNOŚCI

OPTIDATA Sp. z o.o.

Opis działalności

Kontakt

OPTIDATA Sp. z o.o.
ul. Wielicka 50/5
30-552 Kraków
+48 12 299 60 00
+48 12 299 60 01
www.optidata.pl
optidata@optidata.pl

Firma OPTIDATA od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych systemów kodów kreskowych i RFID wspierających procesy logistyczne i produkcyjne. Wdrażane przez firmę rozwiązania oparte są o profesjonalne, autorskie oprogramowanie, współpracujące z systemami nadrzędnymi klientów. Wśród Klientów firmy, oprócz rodzimych firm polskich, znajdują się także wielkie korporacje ogólnoświatowe.

Wdrażane przez firmę rozwiązania w zakresie WMS i MES pozwalają jej Klientom, na optymalizację procedur operacyjnych i zwiększanie wydajności. W celu zapewnienia wysokiej jakości i zwiększania konkurencyjności oferowanych rozwiązań, firma stale podnosi umiejętności poprzez współpracę ze światowymi liderami technologicznymi takimi jak: ORACLE, Microsoft, CISCO, LXE, ZEBRA.

OPTIDATA świadczy kompleksowe usługi w postaci konsultingu, inwentaryzacji środków trwałych, dostawy oprogramowania, sprzętu oraz profesjonalnego serwisu dostarczanych systemów. Serwis jest realizowany przez pracowników na terenie całego kraju, między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań.

Profesjonalne podejście do biznesu, owocuje długofalową współpracą z Klientami, pozwalając im skoncentrować się na prowadzonym biznesie. Jednocześnie stabilna sytuacja finansowa, umożliwia firmie dokonywania inwestycji oraz stałe podnoszenie kwalifikacji kilkudziesięcioosobowego zespołu.

OPTIDATA, znajduje się w ścisłej czołówce firm w Polsce, zajmujących się kompleksową dostawą systemów WMS i MES, opartych o własne oprogramowanie. W roku 2006 firma utworzyła labolatorium technologii RFID, zajmujące się bieżącym śledzeniem światowych trendów oraz testowaniem rozwiązań dotyczących identyfikacji radiowej. Pozwala to na elastyczne i sprawne dostosowanie oferowanych systemów do wymagań jakie w najbliższym czasie zostaną postawione przed producentami przez światowe korporacje detaliczne.

Oferowane przez firmę OPTIDATA rozwiązania są wielojęzykowe (np. w jednej instalacji systemu, mogą pracować użytkownicy, używający różnych wersji językowych) i dopasowane do biznesowych potrzeb Klientów. Te rozwiązania współpracują z systemami nadrzędnymi ERP (SAP, IFS, BAAN, ORACLE, MS AXAPTA i inne). Centrala firmy znajduje się w Krakowie, w zakupionej w roku 2006 nowoczesnej siedzibie zaprojektowanej zgodnie z potrzebami firmy.

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji