AKTUALNOŚCI

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.

Opis działalności

Firma Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. od kilkunastu lat utrzymuje czołową pozycje w swojej branży na terenie Polski. Spośród wszystkich producentów firma Linde Material Handling oferuje najszerszą gamę wózków widłowych wraz z systemami klasy WMS (Warehouse Management Systems), oryginalny serwis Linde oraz części zamienne do wózków widłowych, jak również sprawdzone maszyny używane Linde na atrakcyjnych warunkach, są uzupełnieniem oferty firmy.

Kontakt

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.
ul. Płochocińska 59
01-019 Warszawa
+48 22 420 61 00
+48 22 420 61 01
www.linde-mh.pl
info@linde-mh.pl

Linde Material Handling Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Linde Material Handling, organizacji o wiekowej tradycji założonej przez Carla von Linde w 1879 roku. Linde jest również liderem technologicznym i właścicielem kilkudziesięciu patentów wyznaczających trendy w rozwoju branży material handling. Obecnie, Linde jest marką premium Grupy KION, lidera w zakresie urządzeń transportu wewnętrznego na świecie, niekwestionowanego numeru 1 w Europie.

Produkty Linde spełniają najsurowsze wymagania środowiskowe. Firma, stawia także wysoką poprzeczke jeśli chodzi o ergonomię i design. Linde jest laureatem wielu nagród w tym zakresie m.in. reddot design awards oraz if product design awards. Wózki Linde projektuje stajnia Porsche - lider w dziedzinie designu i ergonomii.

Firma Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. od kilkunastu lat utrzymuje czołową pozycje w swojej branży na terenie Polski. Spośród wszystkich producentów firma Linde Material Handling oferuje najszerszą gamę wózków widłowych wraz z systemami klasy WMS (Warehouse Management Systems), oryginalny serwis Linde oraz części zamienne do wózków widłowych, jak również sprawdzone maszyny używane Linde na atrakcyjnych warunkach, są uzupełnieniem oferty firmy. W relacjach biznesowych, Linde stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta i jego potrzeb, we wzajemnej współpracy ceni partnerstwo, elastyczność oraz uczciwość. Swoją ofertę kieruje zarówno do wielkich organizacji, jak i mniejszych firm rodzinnych, ceniących innowacyjny i zaawansowany technologicznie produkt najwyższej jakości.

Linde obala mit, że wybór najlepszej oferty musi być kosztowny - wręcz przeciwnie - właściwy dobór wózka, atrakcyjna oferta finansowania oraz niskie koszty codziennej eksploatacji i serwisu tworzą w efekcie najlepszy produkt w konkurencyjnej cenie.
 

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji