AKTUALNOŚCI

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.

Opis działalności

Kontakt

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.
ul. Płochocińska 59
01-019 Warszawa
+48 22 420 61 00
+48 22 420 61 01
www.linde-mh.pl
info@linde-mh.pl

Linde Material Handling Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Linde Material Handling, organizacji o wiekowej tradycji założonej przez Carla von Linde w 1879 roku. Linde jest również liderem technologicznym i właścicielem kilkudziesięciu patentów wyznaczających trendy w rozwoju branży material handling. Obecnie, Linde jest marką premium Grupy KION, lidera w zakresie urządzeń transportu wewnętrznego na świecie, niekwestionowanego numeru 1 w Europie.

Produkty Linde spełniają najsurowsze wymagania środowiskowe. Firma, stawia także wysoką poprzeczke jeśli chodzi o ergonomię i design. Linde jest laureatem wielu nagród w tym zakresie m.in. reddot design awards oraz if product design awards. Wózki Linde projektuje stajnia Porsche - lider w dziedzinie designu i ergonomii.

Firma Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. od kilkunastu lat utrzymuje czołową pozycje w swojej branży na terenie Polski. Spośród wszystkich producentów firma Linde Material Handling oferuje najszerszą gamę wózków widłowych wraz z systemami klasy WMS (Warehouse Management Systems), oryginalny serwis Linde oraz części zamienne do wózków widłowych, jak również sprawdzone maszyny używane Linde na atrakcyjnych warunkach, są uzupełnieniem oferty firmy. W relacjach biznesowych, Linde stawia na indywidualne podejście do każdego Klienta i jego potrzeb, we wzajemnej współpracy ceni partnerstwo, elastyczność oraz uczciwość. Swoją ofertę kieruje zarówno do wielkich organizacji, jak i mniejszych firm rodzinnych, ceniących innowacyjny i zaawansowany technologicznie produkt najwyższej jakości.

Linde obala mit, że wybór najlepszej oferty musi być kosztowny - wręcz przeciwnie - właściwy dobór wózka, atrakcyjna oferta finansowania oraz niskie koszty codziennej eksploatacji i serwisu tworzą w efekcie najlepszy produkt w konkurencyjnej cenie.
 

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018EMIL - 06-2018EMIL - 06-2018EMIL - 05-2018EMIL - 05-2018EMIL - 04-2018EMIL - 04-2018Zobacz więcej publikacji