AKTUALNOŚCI

Kardex Polska Sp. z o.o.

Opis działalności

Kontakt

Kardex Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 30
02-697 Warszawa
+48 22 314 69 59
+48 22 314 69 58
www.kardex.pl
info@kardex.pl

KARDEX jest wiodącym światowym producentem automatycznych regałów windowych i karuzelowych. Kardex Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, działa na terenie całej Polski i oferuje szeroki wachlarz produktów i usług w zakresie projektowania, sprzedaży, instalacji i serwisu automatycznych regałów.

Wszystkie maszyny oferowane przez firmę KARDEX działają według zasady „Towar do człowieka”, co oznacza, że półki przyjeżdżają wprost do operatora regału do ergonomicznie umieszczonego okna dostępowego po naciśnięciu jednego przycisku. Eliminuje to konieczność schylania się, wspinania po drabinie, czy stosowania wózka widłowego. Każdy regał automatyczny może być obsługiwany za pomocą komputera. Umożliwia to specjalistyczne oprogramowanie KARDEX Power Pick. KARDEX SHUTTLE® XP, XPlus, XPmultiple i XPcrane.

Regały windowe z rodziny Shuttle, dzięki swej modułowej konstrukcji, są w stanie w pełni wykorzystać dostępną wysokość pomieszczenia, oszczędzając przy tym powierzchnię podłogi. OptiFlex - optoelektroniczny system pomiaru wysokości towaru umożliwia wyznaczenie najbardziej optymalnego miejsca odkładczego, zwiększając zagęszczenie składowanego asortymentu.  

KARDEX MEGAMAT® Pionowy regał karuzelowy Megamat wyposażony jest w półki które rotują w górę lub dół najkrótszą trasą, dostarczając towar do ergonomicznie usytuowanego okna dostępowego. Dzięki zwartej konstrukcji urządzenie pozwala odzyskać do 75% powierzchni zajmowanej przez regały stacjonarne.


KARDEX LEKTRIEVER®  Regał karuzelowy Lektriever przeznaczony jest do przechowywania dokumentów w różnej postaci – w teczkach, segregatorach lub pojemnikach. Doskonale sprawdza się w biurach, rejestracjach i archiwach. Pozwala na przechowywanie dużej ilości dokumentów na małej powierzchni, a dodatkowo zabezpiecza akta przed dostępem niepowołanych osób.

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji