AKTUALNOŚCI

ASKA Kody kreskowe, Identyfikacja radiowa RFID

Opis działalności

Kontakt

ASKA Kody kreskowe, Identyfikacja radiowa RFID
ul. Wędkarska 2A/B1
04-869 Warszawa
+48 22 498 59 09 /08
+48 22 617 70 20
www.kodykreskowe.com
ask@aska.com.pl

Firma ASKA od ponad 19 lat stymuluje rozwój systemów automatycznej identyfikacji.
Od początku działalności jej celem jest zagwarantowanie Klientom usług jak najwyższej jakości. Firma  jako pierwsza w Polsce wprowadzała na rynek produkty firm: Cipherlab i Datalogic.

Swoim pracownikom wpaja zasadę, aby do każdego zagadnienia podchodzili indywidualnie i traktowali je, jako nowe wyzwanie. Nie do zaakceptowania jest dla firmy przedmiotowe traktowanie osób, które potrzebują jej pomocy. Pracownicy firmy ASKA są specjalnie przeszkoleni z zakresu komunikacji interpersonalnej. Jej personel tworzy zintegrowany i świetnie rozumiejący się zespół, który nieustannie pracuje nad podnoszeniem swoich kwalifikacji.

Firma stara się rozwiązywać, każdy problem niezależnie od skali trudności, w razie potrzeby jest gotowa, zmienić swój punkt widzenia i szukać nowych, lepszych rozwiązań. W rozmowach z kontrahentami zawsze przyjmuje jak najbardziej elastyczną postawę, dostosowując się do jego potrzeb. Firma jest niezmiernie dumna z faktu, że jej Współpracownicy postrzegają ją, jako firmę przyjazną i otwartą, gdzie zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc lub radę. Wychodząc naprzód oczekiwaniom swoich klientów od 2005 roku firma ASKA działa zgodnie z normami jakości ISO 9001:2000.

Firma jest dystrybutorem produktów tak uznanych producentów jak: Intermec, Symbol, Datalogic, Baltea, Cipherlab, Godex. Oferuje m.in. drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych oraz materiały eksploatacyjne i akcesoria. Jednak jej działalność, nie koncentruje się tylko na oferowaniu samego sprzętu. Dla potrzeb swoich klientów tworzy autorskie systemy informatyczne uwzględniające ich indywidualne wymagania. Za podstawowy cel postawiła sobie przygotowanie oferowanych przez nią urządzeń do praktycznego zastosowania w miejscu wykorzystania przez Klienta. Pomimo, że siedziba firmy mieści się w Warszawie, jej aktywność obejmuje obszar całej Polski.

 Firma ASKA jest otwarta na nowe wyzwania i zdeterminowana, aby na myśl o niej, na twarzach jej Klientów pojawiał się uśmiech.
 

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji