AKTUALNOŚCI

Hillwood Polska Sp. z o.o.

Opis działalności

W Polsce działalność firmy koncentruje się na zakupie, finansowaniu i budowie wysokiej jakości magazynów oraz obiektów przemysłowych z przeznaczeniem pod długoterminowy wynajem.

Kontakt

Hillwood Polska Sp. z o.o.
Twarda 2
00-107 Warszawa
+48690000225
www.hillwood.pl
poland@hillwood.com

Hillwood jest jedną z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych z 30-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Europie i Ameryce Północnej.

Działalność w Polsce
W Polsce działalność firmy koncentruje się na zakupie, finansowaniu i budowie wysokiej jakości magazynów oraz obiektów przemysłowych z przeznaczeniem pod długoterminowy wynajem. Od momentu wejścia na polski rynek w 2014 r. Hillwood stworzył bogaty portfel obiektów magazynowych obejmujący łącznie ponad 1 mln m2, w tym projekty BTS (ang. built-to-suit, „szyte na miarę”).

Inwestycje firmy realizowane są samodzielnie bądź we współpracy z renomowanymi partnerami. Do ich realizacji firma podchodzi kompleksowo, angażując się w proces wyboru i zakupu gruntów, prace projektowe i nadzór nad budową. Hillwood kreuje wartość dla akcjonariuszy, klientów, pracowników i lokalnych społeczności również poprzez akwizycje i bieżące zarządzanie atrakcyjnie położonymi nieruchomościami.

Doświadczenie i wartości
W swoich działaniach zespół Hillwooda łączy bogate doświadczenie w sektorze nieruchomości z uczciwością i duchem przedsiębiorczości – wartościami zaszczepionymi przez założycieli firmy, rodzinę Perot. W połączeniu z długoterminową wizją rozwoju, pozwala to na dostarczanie nieruchomości, które idealnie wpisują się w ewoluujące potrzeby rynku. Silne zaplecze kapitałowe oraz sprawne procesy decyzyjne umożliwiają z kolei korzystanie z nadarzających się okazji inwestycyjnych. Od momentu wejścia na polski rynek w 2014 r. Hillwood stworzył bogaty portfel obiektów magazynowych obejmujący łącznie ponad 1 mln m2, w tym projekty BTS (ang. built-to-suit, „szyte na miarę”).

Inwestycje firmy realizowane są samodzielnie bądź we współpracy z renomowanymi partnerami. Do ich realizacji firma podchodzi kompleksowo, angażując się w proces wyboru  i zakupu gruntów, prace projektowe i nadzór nad budową. Hillwood kreuje wartość dla akcjonariuszy, klientów, pracowników i lokalnych społeczności również poprzez akwizycje  i bieżące zarządzanie atrakcyjnie położonymi nieruchomościami.

Doświadczenie i wartości
W swoich działaniach zespół Hillwooda łączy bogate doświadczenie w sektorze nieruchomości z uczciwością i duchem przedsiębiorczości – wartościami zaszczepionymi przez założycieli firmy, rodzinę Perot. W połączeniu z długoterminową wizją rozwoju, pozwala to na dostarczanie nieruchomości, które idealnie wpisują się w ewoluujące potrzeby rynku. Silne zaplecze kapitałowe oraz sprawne procesy decyzyjne umożliwiają z kolei korzystanie z nadarzających się okazji inwestycyjnych.

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji