AKTUALNOŚCI

Sente spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Opis działalności

Działalność związana z oprogramowaniem

Kontakt

Sente spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Legnicka 51-53
54-203 Wrocław
726 346 180
https://www.sente.pl/
e.bednarz@sente.pl

Firma Sente od 2000 roku zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązańz informatycznych wspomagających zarządzanie w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Specjalizujemy się w realizacji projektów, które przynoszą wymierne korzyści biznesowe: zwiększenie efektywności, automatyzację procesów i maksymalizację wydajności pracy. Projektujemy dedykowane systemy, które wspierają firmy w budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Wiemy, że tylko odpowiednio zaprojektowane rozwiązania IT pozwolą w pełni wykorzystać potencjał firm w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Naszym celem jest zapewnienie Klientom rozwiązań informatycznych w pełni zaspokajających ich potrzeby w zakresie systemów wspomagających zarządzanie i umożliwiających nieustanny rozwój. Ważne dla nas jest, by realizować to zadanie w sposób kompleksowy, z pełną świadomością, że rozwiązania jakie dostarczamy to inwestycja, która w określonym czasie ma przynieść założone cele biznesowe.

Projektujemy rozwiązania dla firm świadomych wartości, jaką niesie za sobą rozwój systemu pozwalający na budowanie przewagi w zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Wśród naszych Klientów są firmy, które podczas wieloletniej współpracy z Sente zwielokrotniły swoje przychody i osiągnęły pozycję liderów w swoich branżach.konkurencyjną na rynku.

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji