NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Doceniony zrównoważony rozwój

Dachser
2 grudnia 2017
Doceniony zrównoważony rozwój
20171202_dachser_European Transport Award for Sustainability
European Transport Award for Sustainability, to prestiżowa nagroda za działalność w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu, realizowanej przez operatorów logistycznych . Tę prestiżową europejską nagrodę Dachser otrzymał w kategorii firm transportowych i spedycyjnych.
 
Przyznawana przez Huss-Verlag - specjalistyczne wydawnictwo z Monachium zajmujące się tematyką logistyczną nagroda, jest ukoronowaniem wysiłków i zaangażowania na rzecz zrównoważonego rozwoju. European Transport Award for Sustainability to nagroda dla firm, które w swoich działaniach widzą więcej niż tylko interes własnej organizacji.  Ocenie jury poddawane są działania przedsiębiorstw w obszarach: ochrona środowiska, CSR, kultura korporacyjna, zaangażowanie na rzecz społeczności naukowej oraz zabezpieczenia przyszłości. Ważne też, aby działania firmy w tych dziedzinach były zbieżne z jej celami korporacyjnymi. W przypadku Dachser największe wrażenie na jury zrobił zrównoważony rozwój w ramach ogólnego konceptu firmy zarządzanej jako przedsiębiorstwo rodzinne.
 
- Już od wielu lat angażujemy się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju w obszarze  społecznym, środowiskowym oraz gospodarczym. Ta nagroda to docenienie naszych starań, a także motywacja do dalszego działania – mówi Bernhard Simon, CEO Dachser.
 
W skład jury European Transport Award for Sustainability weszło sześciu redaktorów tytułów branżowych wydawnictwa Huss-Verlag. Wszyscy członkowie jury mieli możliwość zaproponowania do trzech kandydatów w każdej z tegorocznych kategorii: firmy transportowe i spedycyjne oraz firmy z branży usług KEP.
 
Źródło: Dachser
Foto: Dachser

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018EMIL - 06-2018EMIL - 06-2018Zobacz więcej publikacji