NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Diamentowa nagroda

WDX
26 stycznia 2017
Diamentowa nagroda
Logo_WDX
WDX S.A., notowana na GPW Spółka oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu wyposażenia magazynów, została uhonorowana Pierwszym Diamentem w XXVI edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu, organizowanym przez Business Centre Club.
 
Nagrody BCC otrzymują polskie przedsiębiorstwa, które nie tylko systematycznie zwiększają skalę prowadzonej działalności, ale również dbają o aspekt społecznej odpowiedzialności i etykę biznesu. Jury oceniało wyniki finansowe oraz takie elementy jak nowoczesność i innowacyjność produktów, inwestycje, dbałość o środowisko naturalne, czy działalność charytatywną. – Nasza Spółka w ubiegłym roku została uhonorowana Złotą Statuetką BCC, a w ostatniej edycji po raz pierwszy zostaliśmy Laureatami Diamentu. To ogromne wyróżnienie i powód do dumy, ale także potwierdzenie słuszności obranej drogi rozwoju. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tam dobrym gronie – powiedział Marek Skrzeczyński, Prezes Zarządu WDX S.A.
 
W uroczystości Gali wręczenia Złotych Statuetek i Diamentów w Operze Narodowej 21 stycznia wzięli udział przedsiębiorcy, dyplomaci, przedstawiciele świata kultury i nauki oraz publicyści. Konkurs ma charakter ogólnokrajowy i cieszy się od 1991 roku niesłabnącym zainteresowaniem przedsiębiorców.
 
Źródło: WDX

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji