NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Dachser_Sp__z_o_o_
Jako jeden ze światowych liderów branży logistycznej firma DACHSER od lat udowadnia, że rodzinna firma może wiele osiągnąć dzięki zaangażowaniu pracowników i innowacyjnemu myśleniu. Podstawy korporacyjnego myślenia oraz działania stworzył założyciel...

Dachser w łódzkiej grze

Dachser
10 maja 2019
Dachser w łódzkiej grze
Fot. Dachser
Marketing Challenge
Dachser, jeden z wiodących operatorów logistycznych, został partnerem XIII edycji łódzkiej gry miejskiej Marketing Challenge. Impreza organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Marketingu UŁ MarkeTEAM odbędzie się 11 maja. W wydarzeniu weźmie udział ponad 20 zespołów złożonych ze studentów i absolwentów uczelni z całej Polski.
 
- Dachser to organizacja mająca otwartość na młodych ludzi wpisaną w swoje firmowe DNA. Od lat chętnie angażujemy się więc w różnorodne projekty kierowane do studentów. Zostaliśmy partnerem Marketing Challenge, bo wartości takie jak zaangażowanie oparte na pasji i współpraca leżą u podstaw naszej kultury organizacyjnej - komentuje dr inż. Grzegorz Lichocik, prezes Dachser w Polsce. - Dzięki wyjątkowej formie przedsięwzięcia, jaką jest gra miejska, będziemy mieć także okazję do przybliżenia uczestnikom projektu, na czym polega działalność Dachser. Jedno z zadań jest bowiem w pewien sposób powiązane z naszą firmą – dodaje prezes.
 
Marketing Challenge to studenckie przedsięwzięcie, mające za zadanie połączenie zabawy z rozwojem osobistym uczestników. Jego celem jest wykorzystanie wiedzy teoretycznej z zakresu marketingu oraz praktycznych umiejętności podczas ciekawych zadań i jednoczesne doskonalenie kompetencji, takich jak kreatywność, skuteczna komunikacja, szybkie podejmowanie decyzji i efektywna praca w grupie. Co roku w projekcie bierze udział blisko 120 osób. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji akcji jest "Ciemna strona marketingu".
 
Marketing Challenge rozpocznie się w sobotę 11 maja o godzinie 8:00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Trzyosobowe zespoły złożone ze studentów i absolwentów w kilka godzin będą musiały zmierzyć się z niemal dwudziestoma zadaniami z obszaru marketingu i nie tylko. Poszczególne zadania będą odbywały się w różnych lokalizacjach na terenie Łodzi. Ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród odbędzie się podczas wieczornej gali.
 
Dachser

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019Zobacz więcej publikacji