NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Charytatywny bieg biznesowy

Dachser
28 sierpnia 2018
Charytatywny bieg biznesowy
Dachser_PBR
Dachser, jeden z wiodących operatorów logistycznych, został sponsorem siódmej edycji Poland Business Run 2018. Dachser wspiera fundację już po raz kolejny, tym razem sponsorując bieg w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach. Największy w Polsce charytatywny bieg biznesowy ma na celu zebranie środków na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Również pracownicy Dachser są zaangażowani w wydarzenie: w czterech miastach wystartuje aż 11 drużyn reprezentujących różne oddziały operatora.
 
W niedzielę, 2 września, w dziewięciu miastach Polski - Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Lublinie i Rzeszowie odbędzie się charytatywny bieg biznesowy Poland Business Run, w którym wystartuje załoga Dachser. Bieg ma charakter sztafetowy - w każdej z nich występuje pięciu zawodników. W tym roku do rywalizacji o szczytny cel zgłosiło się aż 55 pracowników operatora logistycznego. W poznańskim biegu udział wezmą cztery zespoły Dachser. W Warszawie i Łodzi w barwach operatora wystartują po trzy sztafety. W Katowicach pobiegną natomiast pracownicy z oddziału Dachser w Sosnowcu. Dystans dla każdego uczestnika wynosi około 3,8 km.
 
- W Dachser od lat angażujemy się w liczne projekty prospołeczne zarówno w skali międzynarodowej, jak i krajowej. Tym razem, współpracując z Fundacją Poland Business Run, chcemy udzielić wsparcia osobom niepełnosprawnym ruchowo. Pracownicy Dachser w tej szczytnej akcji wezmą udział już po raz drugi. W ubiegłym roku w trzech miastach Polski pobiegło trzydziestu naszych pracowników, a w  tej edycji wystartuje ich prawie dwa razy więcej. Bardzo się cieszę, że akcja staje się coraz popularniejsza w naszej firmie. Dzięki temu wspólnie możemy pomóc w pozyskaniu funduszy na rehabilitację czy spełnianie marzeń podopiecznych fundacji – mówi dr inż. Grzegorz Lichocik, prezes Dachser w Polsce.
 
W wydarzeniu wezmą udział osoby pracujące na różnych stanowiskach w Dachser – zarówno pracownicy magazynów i terminali, jak i kadra managersko-administracyjna. - Nie trzeba być zawodowym biegaczem, aby się zaangażować w to wydarzenie. Z Dachser w Poland Business Run startują zarówno osoby, które uprawiają sport na co dzień, jak i takie, które dopiero rozpoczynają swą przygodę z bieganiem. To też doskonała okazja do integracji dla naszych pracowników. Każdy, kto czuje ducha pracy zespołowej i chce się bawić, może wspomóc akcję – dodaje prezes Dachser.
 
Dachser
Foto: Dachser

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018Zobacz więcej publikacji