NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

DC___TECH_Daniel_Czuba
Przedsiębiorstwo DC-TECH Wózki Widłowe jest placówką serwisową, gwarantującą najwyższą jakość wykonywanych usług oraz wiedzę i profesjonalizm personelu w zakresie naprawy i sprzedaży wózków widłowych oraz dystrybucji części zamiennych.

Baumalog na targach WinDoor-tech

Baumalog
30 stycznia 2019
Baumalog na targach WinDoor-tech
Fot. Baumalog
windoortech_grafika

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach WinDoor-tech w Poznaniu w dniach 12-15.02.2019. Będzie to doskonała okazja,  aby porozmawiać z naszymi inżynierami o szczegółach konstrukcyjnych i parametrach technicznych oferowanych przez Baumalog automatycznych systemów magazynowania.

Na targach zaprezentujemy stację załadunkowo-rozładunkową wraz z półką do składowania profili o długości 6 m. Specjaliści z firmy Baumalog doradzą również w kontekście efektywnego zastosowania automatycznych systemów magazynowania w produkcji czy dystrybucji z zastosowaniem automatycznych regałów MonoTower i TwinTower oraz układnicy magazynowej

Baumalog Sp. z o.o. to polska firma inżynierska, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Z jej rozwiązań korzystają zarówno klienci z Polski, jak i z wielu krajów Europy (m.in. Danii, Francji, Holandii, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch). Baumalog jest również autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych Modula.

Baumalog

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji