Baumalog na targach Warsaw Industry Week

Baumalog
29 listopada 2019
Baumalog na targach Warsaw Industry Week
Fot. Baumalog
Baumalog na targach Warsaw Industry Week
W dniach 13-15 listopada w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się targi Warsaw Industry Week -  Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku. To miejsce dysponujące dużą przestrzenią i doskonałą infrastrukturą potrzebną do profesjonalnej prezentacji produktów.
 
Uczestnikiem tego wydarzenia była firma Baumalog, która  przedstawiła swoje rozwiązania z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych i magazynowych. Na stoisku zaprezentowano stacje automatyczne wraz z półkami do składowania arkuszy blach oraz dłużyc, które są częścią automatycznych systemów magazynowych oferowanych przez firmę.
 
Dodatkowo wszyscy zwiedzający mogli poznać zasadę działania i korzyści płynące z użytkowania regału windowego Modula Lift, który był prezentowany na stoisku. Automatyczne regały windowe Modula umożliwiają składowanie wszelkiego rodzaju artykułów w praktycznie każdej branży, zapewniając szybką i bezbłędną kompletację przy optymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni.
 
Odwiedzający stoisko mogli zapoznać się również z działaniem oprogramowania WMS dostarczanego razem maszynami, którego integrowalność z systemami ERP zapewnia pełną kontrolę nad stanami magazynowymi. Do krótkiej relacji z targów prowadzi link   https://youtu.be/9IAzguntG4Q

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji