NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Baumalog na STOM-BLECH & CUTTING w Kielcach

Baumalog
6 kwietnia 2019
Baumalog na STOM-BLECH & CUTTING w Kielcach
Fot. Baumalog
Baumalog na targach STOM-BLECH & CUTTING

Kieleckie targi okazały się doskonałą okazją do zaprezentowania automatycznych systemów magazynowych Baumalog, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w branży metalowej.

Na swoim stoisku Baumalog zaprezentował stację załadunkowo-rozładunkową wraz z półką do składowania blach o wymiarach 3m x 1,5 m, będącą nieodłączną częścią wszystkich automatycznych systemów składowania Baumalog, które umożliwiają redukcję powierzchni magazynowej oraz pozwalają znacznie usprawnić proces produkcji i transportu. Inżynierowie firmy omawiali również możliwości zintegrowania systemów magazynowych z wycinarkami laserowymi.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się również automatyczny regał windowy Modula, który służy do składowania szerokiej gamy artykułów (m.in. części zamiennych, komponentów, narzędzi). Jego uniwersalność pozwala na zastosowanie go na wielu etapach produkcji, w działach utrzymania ruchu czy dystrybucji.

Baumalog

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji