Baumalog i Modula na branżowych tragach

Baumalog
20 marca 2019
Baumalog i Modula na branżowych tragach
Fot. Baumalog
stom-blech-2019-baner-Baumalog2

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach STOM-BLECH & CUTTING w Kielcach w dniach 26-28.03.2019. Zaprezentowane zostaną automatyczne systemy magazynowe firmy Baumalog i Modula.

Na targach zaprezentujemy stację załadunkowo-rozładunkową wraz z półką do składowania blach o wymiarach 3 m x 1,5 m. Nasi specjaliści doradzą również w kontekście efektywnego zastosowania automatycznych systemów magazynowania w produkcji czy dystrybucji z zastosowaniem automatycznych regałów MonoTower i TwinTower oraz układnicy magazynowej.

Baumalog jest również autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych Modula.  W ramach prezentacji oferty, zainteresowane osoby będą mogły zapoznać się z regałem automatycznym Modula, który służy do składowania szerokiej gamy artykułów (m.in. części zamiennych, komponentów, narzędzi).

Zapraszamy na nasze stoisko – pawilon B, stoisko 66.

Będzie to doskonała okazja,  aby porozmawiać z naszymi inżynierami o szczegółach konstrukcyjnychi parametrach technicznych oferowanych przez Baumalog automatycznych systemów magazynowania.

Baumalog Sp. z o.o. to polska firma inżynierska, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w licznych gałęziach przemysłu. Z jej rozwiązań korzystają zarówno klienci z Polski, jak i z wielu krajów Europy (m.in. Danii, Francji, Holandii, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch).

Baumalog

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji