NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Automatyka w magazynie wymaga dobrego serwisu

Regalux
18 listopada 2020
Automatyka w magazynie wymaga dobrego serwisu
Fot. Regalux
Automatyka w magazynie wymaga dobrego serwisu

Nowa rzeczywistość, którą odmienia się już przez wszystkie przypadki, wpłynęła mniej lub bardziej na każdą branżę. Dla logistyki magazynowej stała się potężnym bodźcem zmian, które – choć zapoczątkowane przed epidemią – teraz nabrały wyjątkowego tempa. Ogromne wzrosty w sektorze handlu elektronicznego są katalizatorem nieuchronnego procesu: automatyzacji w magazynach. Firma Regalux i stworzona przez nią marka A1 Sorter, śmiało wkraczająca na europejski rynek, pokazują, w którą stronę podąża nowoczesna logistyka.
 

Rosnący e-commerce i nowe zachowania konsumentów sprawiają, że automatyka magazynowa nie jest już potrzebą, jest koniecznością. W 2020 roku widać wyraźnie, że bez automatyki w magazynie nie osiągnie się przewagi nad konkurencją, bez automatyki nie uda się też rozwiązać problemu braku ludzi do pracy. Pozycja firmy Regalux, która opiera się na dwóch dekadach doświadczenia w branży, dowodzi, jaki kierunek obrała logistyka magazynowa w nowych czasach.
 
A1 Sorter, producent wysokiej jakości urządzeń automatyki magazynowej, daje narzędzia, które umożliwiają pełne wykorzystanie atutów automatyzacji w procesach magazynowych. Duża wydajność, a przede wszystkim minimalna liczba pomyłek przy kompletowaniu zamówień mają dziś fundamentalne znaczenie. Oznaczają bowiem niezakłóconą ciągłość dostaw, tę zaś można zachować wyłącznie dzięki sprawnym urządzeniom magazynowym.
 
W tym kontekście nie do przecenienia jest rola firmy Regalux, która poza dostarczeniem urządzeń magazynowych oraz koordynacją i wykonaniem montażu - świadczy też całościowe usługi serwisowe. Popyt na obsługę techniczną rośnie wraz z postępującą automatyzacją powierzchni magazynowych, na rynku jednak wciąż działa niewielka liczba tak doświadczonych usługodawców jak Regalux.
 
Szafy sterownicze systemów
Fot. Regalux
Szafy sterownicze systemów
Brak należytej troski o dobrze funkcjonujący system magazynowy może przynieść bolesne straty finansowe i chyba jeszcze dotkliwsze szkody wizerunkowe. Regalux podpowiada więc rozwiązanie, które zabezpieczy ciągłość pracy magazynu – umowy serwisowe. Klienci firmy wiedzą też, że mogą skorzystać z niezwykle wygodnych pakietów serwisowych z trzema różnymi zakresami wsparcia. Ważnym bonusem w tym przypadku jest możliwość stworzenia indywidualnego modelu dla konkretnego klienta. Ponadto Regalux oferuje serwis mobilny i interwencyjny.
 
Wysoko wykwalifikowana kadra techniczna i inżynierska Regalux zapewnia rzetelną i niezawodną obsługę serwisową, co jest tym ważniejsze, że presja operatorów na utrzymanie sprawności systemów automatycznych wciąż rośnie. Firma dysponuje sztabem specjalistów, którzy naprawiają, dokonują przeglądów i modernizacji wszystkich nowoczesnych urządzeń magazynowych: przenośników, sorterów, węzłów czy wind.
 
Gotowi do działania
Fot. Regalux
Gotowi do działania
Kilka poprzednich miesięcy pokazało, że logistyka magazynowa musi oprzeć się na nowoczesnych technologiach, jeśli chce nadążyć za zmieniającym się w rekordowym tempie rynkiem. Przyszłość nadeszła wcześniej, niż myśleliśmy, a rewolucję trzeba zrobić teraz. Regalux / A1 Sorter oferuje wszystko, co niezbędne, by logistyka magazynowa mogła sprostać wyzwaniom nowej rzeczywistości.
 
O firmie Regalux.
Regalux od prawie 20 lat zajmuje się planowaniem przestrzeni magazynowej, ma też bogatą ofertę produktów wyposażenia magazynowego. Firma jest twórcą i właścicielem marki A1 Sorter, a także wyłącznym integratorem urządzeń i produktów A1 Sorter w Polsce.
 
Topole 40, 89-600 Chojnice, Polska
tel. +48 52 395 02 46

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020Zobacz więcej publikacji