NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Alfa Projekt dla kurierskiej Siódemki

26 lutego 2015
Alfa Projekt dla kurierskiej Siódemki
Alfa Projekt dla kurierskiej Siódemki

Alfa Projekt – spółka oferująca innowacyjne rozwiązania informatyczne dla podmiotów sektora usług logistycznych – zaprojektowała i wdrożyła kompleksowy system IT dla firmy kurierskiej Siódemka. Wdrożone w ramach systemu rozwiązania optymalizują procesy Siódemki w trzech obszarach – operacyjnym, finansowym oraz kurierskim.

Wdrożone rozwiązania wspierają działanie organizacji:

  1. W obszarze operacyjnym – w zakresie kontroli procesów magazynowych, organizacji pracy sortowni, optymalizacji działania dyspozytorni.
  2. W obszarze finansowym – przez systemy bilingowe oraz rozliczeniowe klientów i kurierów, oraz moduły rozliczenie gotówki pozyskiwanej z przesyłek pobraniowych.
  3. W zakresie organizacji pracy zespołów kurierskich – przez rozwiązania mobilne wykorzystywane przez kuriera podczas pracy w terenie (oprogramowanie terminali mobilnych) oraz moduł MSK odpowiedzialny za planowanie tras przejazdów i optymalizację operacyjną pracy dostarczyciela.

Alfa Projekt stale wpiera działanie wdrożonych przez siebie rozwiązań w ramach świadczonej na rzecz Siódemki usługi SLA. Realizuje ponadto prace związane z ich dalszym rozwojem. Udziela przy tym wsparcia konsultantów z szeroką wiedzą o rynku KEP oraz analityków biznesowych szczególnie w zakresie nowych usług w obszarze E-commerce.


„Alfa Projekt to sprawdzony dostawca kompleksowych rozwiązań dla firm kurierskich oraz podmiotów działających na rynku e-handlu. Naszą specjalizacją są nowoczesne systemy IT, które integrują i automatyzują wszystkie obszary działalności zarówno firm z branży KEP, jak i sklepów internetowych. Doskonale znamy potencjał, z jakimi mierzy się rynek e-commerce, dwucyfrowa dynamika wzrostu, którą notuje polskim sektor handlu detalicznego w internecie to wyzwanie dla takich firm z zaplecza jak my. Nasza współpraca z Siódemką to potwierdzenie najwyższej jakości usług oferowanych przez Alfa Projekt. Z dużą satysfakcją obserwujemy jak nasze systemy IT z sukcesem sprawdzają się na co dzień i optymalizują pracę całego zespołu, który obsługuje około 500 000 przesyłek na dobę” – mówi Jacek Zacharewicz, prezes Alfa Projekt.

Alfa Projekt specjalizuje się w nowoczesnych, szybkich i zautomatyzowanych systemach IT dla branży e-commerce, niezbędnych do obsługi zamówień, płatności czy efektywnej dostawy. Spółka posiada liczne kompetencje w zakresie realizacji projektów informatycznych dla każdego obszaru działalności firmy logistycznej. Kompleksowe rozwiązania informatyczne Alfa Projekt pozwalają na pełną integrację wszystkich aspektów związanych z działalnością sklepów internetowych czy sektora KEP (kurier, ekspres, paczka).

Źródło: Alfa Projekt

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji