Polecamy

Zmiany w kierownictwie najwyższego szczebla Kuehne+Nagel

Kuehne+Nagel
23 listopada 2021
Zmiany w kierownictwie najwyższego szczebla Kuehne+Nagel
Zmiany w kierownictwie najwyższego szczebla Kuehne+Nagel
Rada Dyrektorów Kuehne + Nagel International AG zainicjowała dziś zmiany w kierownictwie najwyższego szczebla. Od 1 sierpnia 2022 r. Stefan Paul obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego Kuehne + Nagel International AG. Obecny prezes, dr Detlef Trefzger, ustąpi ze stanowiska z powodów prywatnych. Planowane jest powołanie dr Trefzgera do Rady Dyrektorów Kuehne + Nagel International AG po zakończeniu jego kadencji.
 
Stefan Paul (ur. 1969 r.), obywatel Niemiec, od 2013 roku jest członkiem Zarządu Kuehne + Nagel, obecnie odpowiedzialnym za logistykę drogową i sprzedaż. Karierę zawodową w Kuehne + Nagel rozpoczął w 1990 roku. W latach 1997-2013 zajmował stanowiska kierownicze w różnych firmach logistycznych m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii. W 2013 roku Stefan Paul powrócił do Kuehne + Nagel, gdzie przejął odpowiedzialność za wszystkie działania działu logistyki drogowej, gdzie rozszerzył i zglobalizował biznes, zwiększając jego rentowność. Później przejął również odpowiedzialność za globalną sprzedaż.
 
Dr Detlef Trefzger Kuehne + Nagel International AG
Fot. Kuehne + Nagel
Dr Detlef Trefzger Kuehne + Nagel International AG
Dr Joerg Wolle, Przewodniczący Rady Dyrektorów Kuehne + Nagel International AG komentuje, „Jedną z zasad Kuehne + Nagel jest długofalowy rozwój firmy, który obejmuje przede wszystkim planowanie sukcesji na stanowiska kierownicze. W związku z bardzo udanymi wynikami firmy, nacisk kładziony jest na zapewnienie ciągłości. Wraz z powołaniem Stefana Paula na stanowisko prezesa, globalna strategia i kultura korporacyjna zostaną utrzymane.
 
Stefan Paul Kuehne + Nagel International AG
Fot. Kuehne + Nagel
Stefan Paul Kuehne + Nagel International AG
Zarząd od wielu lat wysoko ceni Stefana Paula i uważa go za wybitnego lidera. Dlatego cieszymy się, że może objąć to kluczowe stanowisko.
 
Chcielibyśmy skorzystać z okazji i już teraz podziękować dr Trefzgerowi za jego pracę w ostatnich latach. Wraz ze swoim zespołem zarządzającym udało mu się rozwinąć firmę, osiągając doskonałe wyniki. Zasługuje to na szczególne uznanie Zarządu Kuehne + Nagel International AG".
 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji