Polecamy

Kuehne + Nagel 20 lat w Rosji

31 sierpnia 2012
Kuehne + Nagel 20 lat w Rosji
Kuehne + Nagel 20 lat w Rosji

W dniu 30 sierpnia mineło dwadzieścia lat od założenia filli Kuehne + Nagel w Moskwie. Rocznicę firma świętowała wraz z wieloma klientami, partnerami biznesowymi, przedstawicielami państwa i lokalnych władz. Po szeroko zakrojonych zmianach politycznych w Europie Wschodniej, firma Kuehne + Nagel, była jednym z pierwszych dostawców logistyki międzynarodowej na rosyjski rynek. Dziś firma jest liderem na rynku rosyjskim w sektorze usług logistycznych. Kuehne + Nagel ma więcej niż 700 osób personelu do obsługi całego spektrum logistyki, w tym transportu lotniczego, morskiego, drogowego i kolejowego, logistyki kontraktowej i służby celne.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu klientów Kuehne + Nagel,

KN_Reinhard_Lange.jpg
KN_Reinhard_Lange.jpg
rozszerzył swoją obecność w Rosji do 16 miejsc w 8 miastach, zarządzając 126.000 m² powierzchni magazynowej. "Rozpoczęte 20 lat temu działania, jako międzynarodowa spedycja z ofertą zintegrowanych usług logistycznych z jednego źródła, z sukcesem są realizowane. Jesteśmy zadowoleni z tego rozwoju i chcemy podziękować naszym klientom i pracownikom, którzy nam pomagali” - powiedział Reinhard Lange, dyrektor generalny Kuehne + Nagel International AG. Spokojny o przyszłość i przekonany o dalszym rozwoju rosyjskiej spółki zależnej.


KN_Perry_Neumann.jpg
KN_Perry_Neumann.jpg
"Nasze specjalistyczne usługi dla przemysłu motoryzacyjnego, High-Tech, FMCG oraz sprzedaży detalicznej, oraz w segmentach ropy naftowej i gazu, zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku. Zapewniamy naszych klientów, że najwyższej jakości i wydajności obsługę, będziemy kontynuować rozwijając nasze usługi logistyczne i optymalizują infrastrukturę. Ponadto skupimy się na rozwoju naszej krajowej i międzynarodowej działalności w transporcie lądowym ".- powiedział Perry Neumann, National Kierownik Kuehne + Nagel Rosji.
Kuehne + Nagel
Foto: Kuehne + Nagel

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji