NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Wzmocniony 7-calowy tablet

Redip
19 września 2018
Wzmocniony 7-calowy tablet
Fot. Panasonic
Wzmocniony tablet FZ-L1
Panasonic zaprezentował najnowszy 7-calowy Toughbook FZ-L1 z systemem Android przeznaczony dla pracowników mobilnych. Model będzie dostępny w dwóch wersjach - z samym Wi-Fi lub z Wi-Fi oraz obsługą połączeń głosowych i transmisji danych. Został zaprojektowany dla pracowników takich sektorów, jak handel, logistyka czy produkcja.
 
Toughbook FZ-L1 jest cienki i lekki, nawet z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych waży około 480g i jest przy tym wystarczająco wytrzymały, aby spełnić potrzeby pracowników mobilnych. Urządzenie posiada procesor przeznaczony dla urządzeń mobilnych Qualcomm Snapdragon, a także bogaty zestaw urządzeń peryferyjnych i aplikacji do zarządzania, dzięki czemu może być w pełni dostosowany do potrzeb użytkowników.
 
W branży handlowej tablet Panasonic Toughbook FZ-L1 może służyć do przyjmowania zamówień lub inwentaryzacji. Z kolei w branży logistycznej urządzenie sprawdzi się w codziennej pracy kierowców i kurierów przy ustalaniu trasy, nawigacji i dostarczaniu towarów, a także w magazynach przy identyfikacji towarów czy też przy zarządzaniu łańcuchem dostaw.
 
Panasonic Toughbook FZ-L1 może być dowolnie skonfigurowany już w momencie zakupu - wyposażony w zintegrowany czytnik kodów kreskowych do skanowania kodów 1D lub 2D. Istnieje też możliwość wyboru wersji z samym Wi-Fi lub modułami Wi-Fi i 4G oraz obsługą połączeń głosowych i transmisji danych w sieciach GSM, a także z opcją Google Mobile Services.
 
Tablet działa w oparciu o system operacyjny Android 8.1 Oreo z możliwością przyszłej aktualizacji do Android 9. Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o mocy 1,1 GHz zapewnia wysoką wydajność przy oszczędnym wykorzystaniu energii. Model posiada przy tym 16 GB pamięci Flash i 2 GB pamięci RAM. Baterię urządzenia wyposażono w funkcję Warm Swap, umożliwiając użytkownikowi wymianę baterii bez wyłączania urządzenia. Dostępna jest także, jako opcja, powiększona bateria.
 
Panasonic FZ-L1 jest zaprojektowany zgodnie z wojskowym standardem 810G, jest też odporny na kurz i wodę, o czym świadczy klasa ochrony IP67. Wytrzymuje upadek z wysokości do 1,5m i może pracować w temperaturach od -10 do +50°C.
 
Tablet Panasonic FZ-L1
Fot. Panasonic
Tablet Panasonic FZ-L1
Czytelny 7-calowy ekran modelu Toughbook FZ-L1 rozpoznaje do 10 punktów dotyku jednocześnie, jest wyposażony w film ochronny, może być obsługiwany w czasie deszczu, w rękawicach roboczych lub za pomocą opcjonalnego długopisu pasywnego.
 
Tablet Panasonic Toughbook FZ-L1 ma aparat tylny 8MP. Opcjonalnie dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów dedykowanych urządzeniu, takich jak stacje dokujące, paski i kabury, długopisy pasywne, a także ładowarki pojedyncze i wieloportowe.
 
- Najnowszy tablet Panasonic to bardzo ważne uzupełnienie naszej rozwijającej się linii wytrzymałych urządzeń z systemem operacyjnym Android. Pracownicy mobilni pokochają wygląd i łatwość użytkowania tego wytrzymałego urządzenia, a administratorzy IT docenią ogromne możliwości zarządzania firmowym sprzętem, bogatą funkcjonalność i atrakcyjny dla firmy całkowity koszt posiadania - mówi Jan Kaempfer, General Manager of Marketing w Panasonic Computer Product Solutions.
 
Toughbook FZ-L1 jest kompatybilny z systemem Panasonic COMPASS 2.0 (Complete Android Security and Services) –rozwiązaniem zapewniającym firmom bezpieczne wdrożenie i zarządzanie wzmocnionymi urządzeniami Panasonic z systemem Android. COMPASS 2.0 został tak opracowany, by użytkownicy mogli pewnie korzystać z elastyczności oferowanej przez system operacyjny Android ze świadomością, że urządzenia są chronione, zarządzane oraz dostosowane do zastosowań w przedsiębiorstwie.
 
Model FZ-L1 oferuje również usługi Google Mobile Services (GMS), czyli zbiór aplikacji Google i interfejsów API, które pozwalają udostępniać funkcje obsługiwane przez różne urządzenia. Aplikacje współpracują ze sobą, co pozwala natychmiast rozpocząć pracę z tabletem. Toughbook FZ-L1 w wersji z Wi-Fi będzie dostępny na rynku jesienią br. w cenie od 5515 pln netto. Wersja 4G pojawi się w tym samym czasie w cenie od 5950 pln netto. Oba urządzenia będą standardowo objęte trzyletnią gwarancją producenta.
 
Redip
Foto: Panasonic

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019Zobacz więcej publikacji