Wzmocniony dział najmu powierzchni magazynowych

Savills
14 listopada 2020
Wzmocniony dział najmu powierzchni magazynowych
Fot. Savills
Patryk Romanowski_Savills_low res
Do działającej na rynku nieruchomości komercyjnych firmy doradczej Savills dołączył Patryk Romanowski, który zasilił dział powierzchni magazynowych i przemysłowych.
 
Patryk Romanowski objął w Savills stanowisko konsultanta. W zespole powierzchni magazynowych i przemysłowych będzie doradzał najemcom poszukującym nieruchomości na wynajem w regionie Polski Centralnej oraz współpracował z doradcami firmy odpowiedzialnymi za obsługę regionu warszawskiego.
 
Patryk ma bogate doświadczenie w obsłudze najemców z sektora logistycznego i przemysłowego. W przeszłości doradzał m.in. firmom z branży spedycji międzynarodowej, elektroniki użytkowej oraz operatorom logistycznym. Przed dołączaniem do Savills przez ponad trzy lata pracował jako menadżer ds. rozwoju biznesu w jednej z agencji nieruchomości dedykowanych sektorowi magazynowemu.
 
„Polska Centralna to jeden z największych i najaktywniejszych rynków magazynowych w Polsce. Jestem przekonany, że Patryk wniesie dużo świeżej i pozytywnej energii do naszego zespołu i pozwoli nam rozwijać usługi w tej części Polski” – mówi Kamil Szymański, dyrektor działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w Savills.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji