NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wytrzymałe stacje dokujące RAM Mounts do tabletów Zebra

RAM Mounts Baltic
10 maja 2021
Wytrzymałe stacje dokujące RAM Mounts do tabletów Zebra
Fot. Zebra
Zebra-Tablet-Dock-ET5x
Aby sprostać codziennym zadaniom w magazynie lub w terenie, wytrzymałe rozwiązania montażowe RAM® Mounts pozwalają na różnorodne sposoby zadokowania tabletów Zebra, wraz z opcją ich podłączenia.
 
Poznaj nowe stacje dokujące z serii Power+Data dla wzmocnionych tabletów Zebra ET5x 8,3 ”, 8,4” i 10,1”, z wieloma różnymi opcjami ich mocowania.
 
Poznaj wytrzymałe stacje dokujące i mocowania
Nowością wśród stacji dokujących RAM Mounts do tabletów są stacje dokujące Power+Data do synchronizacji danych, w tym dedykowane do Zebry ET5x. Każda stacja dokująca jest dostępna z opcją blokowania kluczem lub kombinacją cyfr, aby zabezpieczyć tablet w uchwycie. Ponadto można wybrać wersję zasilaną lub niezasilaną, a także obsługującą od jednego lub dwóch urządzeń peryferyjnych przez USB typu A.
 
Stacje dokujące RAM Mounts do tabletów mogą służyć nie tylko jako zwykły uchwyt z ładowaniem do Zebry, ale także jako platforma do zbudowania w pełni mobilnych stacji roboczych (jak na zdjęciu głównym).
 
RAM-HOL-ZE11PDKLU
Fot. Zebra
RAM-HOL-ZE11PDKLU
Aby jeszcze bardziej zwiększyć użyteczność i mobilność tabletów, stacje dokujące RAM Mounts zawierają technologię „pogo-pin” - wystarczy zadokować urządzenie, a styki uchwytu łączą się ze stykami dokującymi tabletu aby zapewnić natychmiastowe ładowanie i podłączyć maksymalnie dwa obsługujące urządzenia peryferyjne, takie jak klawiatura lub skaner. Pozwala to na pełne wykorzystanie funkcji tabletu bez konieczności odłączania go.
 
Zoptymalizuj swoją wydajność pracy dzięki temu przełomowemu połączeniu uchwytów RAM Mounts i tabletów Zebra. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z firmą RAM Mounts Baltic - wyłącznym importerem RAM Mounts w Polsce.
 
Informacje o firmie RAM® Mounts
Amerykańska firma RAM® Mounts jest wiodącym producentem wytrzymałych i wszechstronnych systemów montażowych, etui ochronnych i rozwiązań dokujących do urządzeń mobilnych. Unikalna konstrukcja systemu RAM® Mounts zapewnia szybką instalację, regulację, wytrzymałość, tłumienie drgań i niezwykłą trwałość.
RAM-HOL-ZE11PD2KLUIU1
Fot. Zebra
RAM-HOL-ZE11PD2KLUIU1

Ram® Mounts wykorzystuje powlekane proszkowo aluminium klasy morskiej z lekkimi i wytrzymałymi kompozytami, osprzętem ze stali nierdzewnej i gumowymi kulkami. Elementy montażowe są objęte dożywotnią gwarancją, a elementy elektroniczne - od jednego do trzech lat. Aby uzyskać więcej informacji o uchwytach RAM Mounts, zachęcamy do kontaktu.

Pliki do pobrania:

  • Stacje dokujące RAM Mounts do tabletów Zebra
    Nowością wśród stacji dokujących RAM Mounts do tabletów są stacje dokujące Power+Data do synchronizacji danych, w tym dedykowane do Zebry ET5x. Każda stacja dokująca jest dostępna z opcją blokowania kluczem lub kombinacją cyfr, aby zabezpieczyć tablet w uchwycie.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021Zobacz więcej publikacji