NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Wsparcie szkolnictwa zawodowego

EXIDE
1 maja 2018
Podczas tegorocznej 24. edycji OTWS uczniowie i szkoły zawodowe znów mogli sprawdzić swoją wiedzę i wygrać liczne nagrody. Turniej był objęty honorowym patronatem MEN i wsparciem sponsorów, którzy zafundowali nagrody o łącznej wartości 150 tysięcy złotych. Wśród nich był producent akumulatorów – Exide Technologies S.A.
 
Na początku kwietnia, podczas drugiego dnia Targów Techniki Motoryzacyjnej, obył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. Głównym celem OTWS jest wsparcie i krzewienie idei szkolnictwa zawodowego, poprzez sprawdzenie wiedzy przyszłych mechaników i fachowców z branży motoryzacyjnej (turniej skierowany jest do uczniów szkół o profilu samochodowym). Jak podkreślają nauczyciele, których wychowankowie wzięli udział w turnieju – rywalizacja tego typu motywuje do nauki i pozwala ustalić poziom przygotowania zawodowego. Podczas turnieju uczestnicy nie tylko mogli sprawdzić swoją wiedzę, ale także wygrać cenne nagrody – w tym roku pula nagród wyniosła 150 tysięcy złotych. Zwycięzcy turnieju otrzymali m.in. nagrody, dzięki którym edukacja w ich szkołach może nabrać bardziej praktycznego wymiaru.
 
Nauczyciele i dyrektorzy ze szkół, które wzięły udział w tegorocznym turnieju, mówią, że jest to nie tylko forma edukacji młodych ludzi, ale także zapoznania ich z najnowszymi urządzeniami i produktami z branży motoryzacyjnej. Dlatego też turniej został objęty patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 
OTWS to forma edukacyjnej zabawy i wsparcia szkolnictwa zawodowego. Jest nam bardzo miło, że Exide mógł w niej uczestniczyć, m.in. jako sponsor wybranej puli nagród – mówi Mariola Michalczyk, kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.
 
Źródło: Nowoczesny Warsztat; Exide Technologies S.A.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji