Specjalistyczne wsparcie

Georg Utz
9 kwietnia 2020
Specjalistyczne wsparcie
Fot. Georg Utz
Specjalistyczne wsparcie
Bank Żywności we Wrocławiu, organizujący pomoc dla osób starszych oraz osób w kwarantannie w całym regionie dolnośląskim, otrzymał w piątek 3.04.2020r. wsparcie od firmy Georg Utz z Kątów Wrocławskich w postaci 100 specjalistycznych pojemników do transportowania żywności.
 
W sytuacji, kiedy osoba  starsza, samotna czy niepełnosprawna, bądź rodzina - nie jest w stanie sama zapewnić sobie gorącego posiłku lub produktów żywnościowych, takiej pomocy udzieli Bank Żywności we współpracy z organizacjami pozarządowymi  oraz gminami. 
 
Posiłki i produkty żywnościowe będą dostarczane przez osoby wyznaczone w danej gminie, we współpracy z wolontariuszami organizacji pozarządowych. Ośrodek pomocy społecznej współpracuje także z miejscową jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej, Strażą Miejską, Policją, Wojskiem Obrony Terytorialnej. Te służby także mogą rozwozić posiłki i produkty żywnościowe dla Ciebie.
owoce w pojemniku Rako
owoce w pojemniku Rako
Firma Georg Utz juz na początku marca wyszła z propozycją pomocy do instytucji i organizacji z Dolnego Śląska aby wesprzeć walkę z zagrożeniem pandemią. Z oferty mogą skorzystać instytucje z Dolnego Śląska wyznaczone do walki z koronawirusem,
 
W ramach darowizny zaoferowanej przez firmę Georg Utz znajdują się: pojemniki izotermiczne, skrzyniopalety PALOX, pojemniki RAKO, oraz wózki transportowe – wszystkie specjalistyczne pojemniki firmy Georg Utz mają służyć do transportowania i organizowania żywności.
 
spożywcze na palecie Utz
spożywcze na palecie Utz
Palety wykorzystywane w branży spożywczej są przystosowane do kontaktu z żywnością. Można je łatwo i dokładnie czyścić.
 
W przypadku zużycia lub uszkodzenia palety są poddawane recyklingowi i dzięki temu ponownie wracają do procesu produkcyjnego, nie obciążając środowiska. Rozwiązania Utz są trwałe i wytrzymałe, służą klientom przez wiele lat i nadają się do uniwersalnego zastosowania.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji