NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Walentynkowa promocja DPD Polska

DPD Polska
12 lutego 2019
Walentynkowa promocja DPD Polska
Fot. DPD Polska
Promocja walentynkowa DPD

11 lutego wystartuje promocja walentynkowa DPD Polska „I love DPD”. W jej ramach klienci indywidualni będą mogli uzyskać aż 20 proc. rabatu na każdą przesyłkę, a nadawcy biznesowi, wykupując w okresie promocji abonament, otrzymają bilety do kina oraz dodatkowe pakiety paczek w korzystnej cenie. Dla klientów dostępne będą zniżki w eSklepie z opakowaniami DPD. Akcja będzie trwała do 15 lutego br.

Klienci indywidualni, chcąc otrzymać specjalny rabat na przesyłkę walentynkową, mogą przygotować paczkę online na stronie www.dpd.com.pl oraz nadać ją w wybranym przez siebie punkcie lub oddziale miejskim DPD Pickup. 20 procentowy rabat przysługuje zarówno na paczki krajowe jak i międzynarodowe.

Nadawcy biznesowi, którzy nawiążą współpracę z DPD Polska w czasie obowiązywania oferty, otrzymają nawet 50 przesyłek w ramach korzystnego abonamentu oraz dodatkowe paczki w pakiecie w atrakcyjnej cenie dostępne po jego wyczerpaniu (do 10 paczek w cenie 5 zł każda) oraz kody na wybrane seanse w sieci kin KINADS. Dla klientów DPD dostępny będzie 14 procentowy rabat na opakowania kartonowe w eSklepie z opakowaniami (sklep.dpd.com.pl).

- Staramy się tak kształtować naszą ofertę, aby dawać naszym klientom wygodę i pewność. Akcja walentynkowa pod hasłem „I love DPD” ma zachęcić do korzystania z naszych usług i do przystąpienia do wielkiej społeczności DPD - mówi Łukasz Zembowicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, członek zarządu DPD Polska.


DPD Polska
Foto: DPD Polska

 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019Zobacz więcej publikacji