NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

TransLogistica Poland po raz siódmy

Red
15 listopada 2019
TransLogistica Poland po raz siódmy
Fot. Log4
Paweł Konowałek, Dyrektor Targów TransLogistyka Poland
Inwestycje w logistykę mają znaczący wpływ na rozwój firmy w wielu obszarach jej działalności co przekłada się na wzrost obrotów, firmy mają tego świadomość, poszukują więc partnerów do realizacji tych przedsięwzięć. Targi TransLogistica Poland są takim naturalnym miejscem gdzie firmy zainteresowane rozwojem logistycznych projektów znajdą do tego partnerów.  
 
7. edycja targów TransLogistica Poland , która odbyła się w dniach od 5 do 7 listopada br. w Warszawie pokazała, że zainteresowanie inwestowaniem w logistykę jest duże. To na tych właśnie targach odwiedzający mogli wybrać z pośród 280 firm oferujących najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w łańcuchach dostaw, partnerów do swoich logistycznych projektów.
 
Wysokie są wymagania, jakim aktualnie musi sprostać branża logistyczna, jej klienci to coraz bardziej świadomi i dobrze zorientowani menadżerowie, szukający konkretnych rozwiązań. Dostosowywanie  się do indywidualnych potrzeb klienta, to standard gdyż każdy logistyczny projekt ma indywidualny charakter zależny od zamówienia. Klient oczekuje takich działań, które zapewnią pełną realizację zlecenia przy minimalnych kosztach.  Goście targowi mieli zatem w jednym miejscu wszystkie firmy, które te oczekiwania spełniały, więc konstruktywnych rozmów na targach nie brakowało.
 
TransLogistica Poland miejsce gdzie krzyżowały się biznesy
Siatka powiązań w zaawansowanych projektach logistycznych jest duża, integracja  procesów produkcji z logistyką ma kluczowe znaczenie dla powodzenia tychże. W lokalnych i globalnych biznesach wykorzystanie nowoczesnych narzędzi ma wielkie znaczenie.  Gospodarka światowa szybko się zmienia, więc oferowane rozwiązania ewoluują w niespotykanym dotąd tempie, te  które działają dzisiaj, jutro już nie dają konkurencyjnej przewagi.
 
Na stoisku firmy Raben
Fot. Log4.pl
Na stoisku firmy Raben
Targi TransLogistica Poland to miejsce, gdzie międzynarodowi partnerzy prezentują nowoczesne rozwiązania stosowane z powodzeniem na rozwiniętych rynkach. Czołowe firmy sektora logistyki kontraktowej i wewnętrznej oferują rozwiązania oparte o najnowocześniejsze systemy wykorzystujące sztuczną inteligencję czy zasoby bazy danych ogromnych rozmiarów. Branża TSL się rozwija, jest coraz mocniej osadzona w realiach technologicznych potrzeb klientów, dlatego musi sięgać po nowoczesne narzędzia wspomagające.  
 
Paleciaki z baterią Litowo-jonową
Fot. Log4.pl
Paleciaki z baterią Litowo-jonową
Siódma edycja wydarzenia, która cieszy się rosnącym z roku na rok zainteresowaniem, zgromadziła przedstawicieli firm reprezentantów polskiego i światowego sektora logistycznego (45% wystawców), który oferuje to co najlepsze dla dynamicznie rozwijającej się branży TSL. Zwiedzający z tego faktu są niezmiernie zadowoleni, gdyż mogli z tych nowoczesnych rozwiązań korzystać.
 
Poza siecią
Targi to doskonałe miejsce na zapoznanie się z aktualną ofertą branży TSL, która rozwija się wraz z klientami, którzy poprzez swoje zindywidualizowane potrzeby kreują niejako rozwój tego sektora, zmuszając go do sięgania po coraz to nowsze rozwiązania. Wydawałoby się, że targowa idea przegrywa z internetem i powszechnym dostępem do sieci, targi TransLogistica Poland pokazują, że jest inaczej,  że kontakty „face to face” mają tę wartość najwyższą.Kontakty poza siecią, szczególnie te biznesowe mają swoją wartość, materializującą się w realizowanych projektach logistycznych biznesowych partnerów. Listopadowa impreza targowa branży logistycznej, wpisuje się trwale w kalendarz profesjonalnych spotkań logistycznego biznesu, który rośnie szybciej niż gospodarka.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji