Polecamy

Top4 wózków widłowych w I kw. 2019r.

Andrzej Szymkiewicz
15 kwietnia 2019
Top4 wózków widłowych w I kw. 2019r.
Fot. Mitsubishi
SBVN-MINAPP-WEBMIN
Wózki widłowe to nadal najliczniej reprezentowana grupa produktowa na portalu Log4.pl, z wszystkimi rodzajami wózków widłowych dostępnych na rynku liczy 229 pozycji asortymentowych. Internauci odwiedzający stronę Log4.pl mają w czym wybierać. Liczba publikowanych ofert na portalu zmienia się w zależności od wstawianych ofert.  Niemal jedna trzecia, to wejścia w oferty wózków widłowych na portalu, w I kwartale 2019r.,  ta grupa produktowa zanotowała 33 756 wejść, to o 13% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.
 
Podsumowując I kwartał w kontekście wewnętrznego zestawienia ofert portalu Log4.pl ranking TOP 4, który jest swoistym plebiscytem popularności konkretnego produktu, widzimy jakich internauci szukają wózków widłowych.
  
W I kwartale najwięcej wejść było w ofertę Wózek widłowy niskiego składowania MITSUBISHI SBV16N” wynik 402 „kliknięć” zapewnił pierwsze miejsce w kwartalnym zestawieniu. Jak widać wózki magazynowe niskiego unoszenia wykorzystywane do kompletacji, były w minionym kwartale najczęściej poszukiwane. Nisko umieszczony środek ciężkości zwiększa stabilność wózka, gwarantując jednocześnie bezpieczną pracę. Solidna konstrukcja zapewnia wyjątkową wytrzymałość w każdych warunkach pracy. Rewolucyjna technologia Visionmast zapewnia niespotykany poziom widoczności w przód oraz bardzo dobre parametry podnoszenia. 
 
Druga pozycja to oferta wózka „Elektryczny wózek widłowy Still RX 20-16P”, która zanotowała 378 wejść w ofertę  tych wózków o doskonałej wydajność pracy przy typowych i średnich obciążeniach. Dzięki prostej, bocznej wymianie akumulatora, w tej formie zastosowanej po raz pierwszy w wózkach elektrycznych od 1,4 t klienci zyskują wiele korzyści. Nie ma już potrzeby stosowania dźwigu, zwiększone zostało bezpieczeństwo i w znacznym stopniu zredukowane ryzyko zranienia lub uszkodzenia ciała.
 
Trzecie miejsce w rankingu Top 4 zajęła oferta wózka Spalinowy czołowy Still RX 70-80z liczbą 330 „wejść” w ofertę. Najnowsze modele z serii RX 70, poza dużą mocą przeładunkową, charakteryzują się kompaktowymi wymiarami, bardzo niskim spalaniem i emisją dwutlenku węgla (dzięki zastosowaniu katalizatora i samooczyszczającego się filtra cząstek stałych) oraz przemyślanymi rozwiązaniami w zakresie ergonomii.

Na czwartej pozycji uplasowała się oferta Wózek czterokołowy HELI CPD15-CJ1 – LONG, która zanotowała 328 wejść w ofertę. Seria nowych wózków HELI z napędem elektrycznym oparta na najnowszej konstrukcji zapewnia doskonałą wydajność pracy. Komfort jazdy, prosta i bezpieczna obsługa wózków HELI ułatwia prowadzenie operacji magazynowych. Cechy nowej serii wózków, w sposób istotny wpływają na racjonalizację procesów przeładunkowych wewnątrz magazynu.
 
Warto odnotować liczbę 108 711 „wejść” w I kwartale 2019 roku, we wszystkie publikowane oferty na portalu, to wobec 82 794 kliknięć w ubiegłym roku, daje 31% wzrost. Portal nie prowadzi sprzedaży produktów, jest jedynie komunikatorem pomiędzy dostawcą a użytkownikiem produktów.  Taki tez pozostanie charakter portalu, co jak widać znajduję uznanie w odwiedzających portal użytkowników, którzy spędzają coraz więcej czasu na wybranych stronach.
 
Więcej na stronie https://log4.pl/
 
Andrzej Szymkiewicz

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji