TOP 4 barometrem zainteresowania produktami

Red.
18 sierpnia 2017
TOP 4 barometrem zainteresowania produktami
top4-I-VII-log4
Statystyki od zawsze wzbudzają emocje, jedni chwalą inni wręcz przeciwnie, nastawieni są negatywnie do prezentowanych danych. Cokolwiek by nie mówić, analiza przedstawionych danych pozwala na wyciągnięcie własnych wniosków na temat przedmiotu analiz. Prezentujemy dane kliknięć w oferty publikowane na portalu Log4.pl, które pokazują zainteresowanie publikowanymi produktami odwiedzających stronę internautów. To jedyny w swoim rodzaju barometr popularności produktu.

 

W TOP 4 portalu pierwsze miejsce zajęła oferta „System STOW Shuttle STOWATLAS®” z liczbą 1145 kliknięć w ofertę. System shuttle składa się ze specjalnej konstrukcji regałowej i ruchomej platformy. Urządzenie z własnym zasilaniem porusza się po szynach umieszczonych wzdłuż tuneli składowania ładując i rozładowując palety. Platformę dostarcza się na przód lub tył tunelu (jeżeli tunele są otwarte z tyłu) przy pomocy standardowego wózka widłowego. Startując z pozycji początkowej, platforma dokonuje załadunku / rozładunku bez żadnej pomocy z zewnątrz.
 
Na drugim miejscu TOP 4, jest oferta baterii żelowych „Szereg EPzV oraz EPzV-BS – ogniwa VRLA Sonnenschein”, z liczbą 1008 kliknięć. Ważniejsze właściwości i zalety produktów tej serii, to minimalny zakres konserwacji (uzupełnianie wody nie jest potrzebne). Bateria posiada zamknięte ogniwa, w których elektrolit jest zawarty w żelu, eliminuje to popełnienie najczęstszego błędu w konserwacji, jakim jest niedolanie wody. Brak zanieczyszczeń oraz korozji spowodowanej rozlanym elektrolitem. Baterię charakteryzuje  bardzo małe samowyładowanie oraz niezwykle małe gazowanie podczas pracy. Ogniwa i właściwości eksploatacyjne zgodne z IEC 60 254-2, a wykonane zgodnie z DIN/EN ISO 9001.
 
Trzecie miejsce w TOP 4 zajmuje oferta „Napędzany, elastyczny przenośnik rolkowy UNI-FLEX™” z ilością 1004 kliknięć w ofertę. Wytrzymały wielofunkcyjny przenośnik idealny do zastosowania przy liniach pakujących i elastycznych liniach montażowych oraz przy przeładunku ciężarówek i kontenerów. Dzięki skrętnym kółkom samonastawnym przenośniki te można łatwo przemieszczać, a po złożeniu ich długość maleje czterokrotnie. Przenośniki UNI-FLEX z roleczkami (kółkami ślizgowymi) są dostępne również o szerokościach 450 mm oraz 900 mm. Standardowo podziałka rolek wynosi 125 mm po całkowitym rozłożeniu przenośnika.
 
Na czwartym miejscu TOP 4 jest oferta „Bateria Hawker Water Less® 20” notująca 978 kliknięć. Bateria Hawker Water Less®20 posiada zdolność pracy przez 20 tygodni (do 100 cykli w warunkach średniego obciążenia), bez konieczności uzupełniania poziomu elektrolitu. Standardowe baterie, ładowane prostownikami 50Hz, wymagają dolewania wody co tydzień, zastosowanie więc Water Less 20 oznacza redukcję kosztów pracy o 90%! Water Less 20 dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym i z przeznaczeniem do pracy przy niskich i średnich obciążeniach podnosi efektywność i wydajność. Wskaźnik poziomu elektrolitu, zainstalowany na baterii informuje użytkownika o potrzebie uzupełnienia elektrolitu.
 
top4-miesiecznie
top4-miesiecznie
Miesięczny rozkład wejść w oferty TOP 4 pokazuje, jak rozłożone jest zainteresowanie poszczególnymi ofertami. Na początku roku charakterystyki wejść dla wszystkich ofert z TOP 4 są różne, w drugim kwartale ta różnica kliknięć w oferty zanika.
 
Jak wypadają dane ofert TOP 4 na tle własnych grup produktowych, wykresy pokazują dużą zbieżność dynamiki wejść w poszczególnych miesiącach, przy czym głębokość zmian jest jednak różna.

Jedynka w Top 4 na tle ofert kategorii
Jedynka w Top 4 na tle ofert kategorii
numer 2 Top 4 na tle ofert własnej kategorii
numer 2 Top 4 na tle ofert własnej kategorii
numer 3 w Top 4 na tle ofert własnej kategorii
numer 3 w Top 4 na tle ofert własnej kategorii

numer 4 w Top 4 na tle ofert własnej kategorii
numer 4 w Top 4 na tle ofert własnej kategorii


Wykres prezentujący pierwsze dziesięć publikowanych na portalu ofert z najwyższymi wynikami wejść. W tej dziesiątce znajdują się  cztery oferty grupy produktowej „Systemy składowania”  następnie trzy oferty grupy produktowej „Wózki widłowe”, dwie oferty grupy produktowej „Baterie trakcyjne”  oraz jedna oferta grupy produktowej „Logistyka wewnętrzna”.
 
Top 10
Top 10

Ranking TOP 4 to swoisty barometr zainteresowania produktami znajdującymi zastosowanie w logistyce i gospodarce magazynowej. Na portalu publikowanych jest obecnie 690 ofert produktów w dziesięciu grupach produktowych, publikujemy statystyki wejść w poszczególne oferty dając narządzie do analizy rynku tych wąskich wyspecjalizowanych segmentów rynku dostawców sprzęty i wyposażenia magazynu.
 
Red.    

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji