NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Targi zrównoważonego rozwoju

19 kwietnia 2011
Targi zrównoważonego rozwoju
Targi zrównoważonego rozwoju

Już za niespełna dwa tygodnie 2 maja w Hanowerze rozpocznie się jedna z największych imprez targowych, gdzie prezentowana jest technika magazynowania, transportu i logistyki wewnętrznej, targi CeMat 2011. Tegoroczna impreza odbywa się w dniach od 2 do 6 maja i jak zawsze zgromadzi liczących się dostawców sprzętu i wyposażenia magazynowego, systemów identyfikacji towarów, systemów składowania i transportu wewnętrznego oraz logistyki wewnętrznej. Tematem głównym targów CeMat w Hanowerze jest „zrównoważony rozwój w logistyce wewnętrznej”, który jest tak potrzebny gospodarce po trudnym okresie kryzysu.

Ponad 1 000 wystawców awizowało swoje przybycie na targi, by prezentować swoje nowości na powierzchni około 80 000 metrów kwadratowych. Tej ilości firm w tak wąskiej specjalizacji nie gromadzi żadna inna impreza, blisko połowa wystawców pochodzi z zagranicy. Na targach prezentować się będą między innymi wystawcy z Chin, Włoch, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Austrii, Finlandii i Szwecji.

Niemieckie Towarzystwo Logistyczne po raz pierwszy zorganizuje CeMAT Forum, na tym międzynarodowym spotkaniu specjalistów, zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w projektowaniu bezpiecznych i niezawodnych dostaw poprzez sieci dystrybucyjne i operacje wykorzystujące terminale węzłów intermodalnych.

Jak zwykle na targach w Hanowerze, będzie bardzo silna reprezentacja wózków widłowych i sprzętu do przeładunku wykorzystywanego niemal we wszystkich obszarach, od magazynów po porty. Na terenach otwartych targów zaprezentuje się wiele znanych na naszym rynku marek, by wymienić firmy Baumann, Clark, Hyster, Jungheinrich, Linde, Still, czy Toyota. Teren otwarty targów to miejsce prezentacji prawdziwych kolosów, czyli wózki do kontenerów, które z łatwością podnoszą kilkudziesięciotonowe kontenery.
Red.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji