
ProLogis, wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu trzech umów najmu na 22 500 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej, zlokalizowanej w parkach dystrybucyjnych ProLogis w Poznaniu i we Wrocławiu.
- Nasze działania koncentrujemy na rozwijaniu kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz budowaniu zaufania wśród nowych najemców. - powiedział Maciej Madejak, First Vice President ProLogis w Polsce. „Nasi partnerzy biznesowi znajdują w ofercie ProLogis dokładnie to, czego oczekują po liderze rynku powierzchni magazynowych – najwyższej jakości usług, połączonych z profesjonalnym doradztwem i elastycznością działania.“ Trzy najnowsze umowy najmu na ponad 22 500 metrów kwadratowych w parkach dystrybucyjnych ProLogis w rejonie Wrocławia i Poznania to:
Portfolio firmy ProLogis w rejonie południowo-zachodniej Polski obejmuje sześć nowoczesnych parków magazynowych, zlokalizowanych w rejonie Wrocławia i Poznania. Z czterema centrami dystrybucyjnymi (17 budynków) o łącznej powierzchni magazynowej ponad 395 000 metrów kwadratowych ProLogis jest wiodącym dostawcą powierzchni magazynowej w rejonie Wrocławia z 75% udziałem w rynku. Portfolio firmy w rejonie Poznania to 11 budynków o łącznej powierzchni 164 000 metrów kwadratowych, usytuowanych w dwóch centrach dystrybucyjnych położonych około 15 kilometrów na zachód od centrum Poznania.
- Ze względu na wysoką jakość obsługi i doskonałe warunki komunikacyjne, centra logistyczne ProLogis cieszą się dużym zainteresowaniem klientów szukających bazy dystrybucyjnej zarówno na rynki Europy Środkowo-Wschodniej, jak i na Zachód. – dodał Maciej Madejak.
EMIL - 12-2021
EMIL - 11-2021
EMIL - 10-2021
EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji