NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Rewolucyjny system AutoStore

Reesink Logistics Solutions
26 sierpnia 2021
Rewolucyjny system AutoStore
Fot. Reesink Logistics Solutions
AutoStore
Reesink Logistic Solutions (RLS) to europejski lider dystrybucji i wdrożenia inteligentnego i innowacyjnego systemu magazynowania AutoStore. To również doświadczony dostawca rozwiązań magazynowych w wielu krajach Europy, a od niedawna również w Polsce. Rozwiązania technologiczne, które proponują partnerom biznesowym na krajowym rynku, eksperci z RLS Poland zaprezentują podczas Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, które od 31 sierpnia do 2 września 2021 r. będą odbywać się w Poznaniu.

RLS – innowator na polskim rynku magazynowania
Reesink Logistic Solutions to jeden z wiodących integratorów systemów magazynowych w Europie. Grupa firm rozpoczęła swoją działalność od połączenia pod koniec 2020 roku niemieckiej AM Logistic Solutions i holenderskiej Lalesse Logistic Solutions, jako silnych filarów, z ponad 50-letnim doświadczeniem zawodowym na jednych z najbardziej rozwiniętych rynków magazynowych na świecie. Następnie, grupa firm RLS niemal natychmiast rozpoczęła ekspansję na nowe rynki, takie jak Austria i Polska. RLS Polska jest więc wspierana przez ogromne doświadczenie całej grupy Reesink Logistic Solutions, jako lider rynku AutoStore w Europie Zachodniej.

– Polski rynek magazynów rozwija się niezwykle dynamicznie, a rok 2020 był dla niego imponujący pod względem wzrostu, szczególnie ze względu na rozwój branż związanych z e-commerce. W RLS Polska dostarczamy rozwiązania magazynowe, które doskonale wpisują się w taką dynamikę. Tworzymy innowacyjne rozwiązania wdrożeniowe dla rewolucyjnego systemu AutoStore, doskonale dopasowujące się do potrzeb niemal każdego biznesu. Dzięki temu nasi klienci mogą zoptymalizować procesy magazynowe, zarządzanie przestrzenią i czasem, a także zabezpieczyć zapasy i drastycznie zwiększyć pojemność magazynową.– mówi Maciej Ornowski, dyrektor zarządzający Reesink Logistic Solutions Poland.

Podczas targów Maciej Ornowski wraz z zespołem profesjonalistów zaprezentuje ofertę biznesową RLS Poland, w pawilonie nr 6, na stoisku 21. Następnie weźmie również udział w konferencji Smart Warehouse, w środę 1 września, w panelu drugim. Jest to spotkanie ekspertów branży logistycznej, które towarzyszyć będzie targom Modernlog jako okazja do wymiany pomysłów i otwartej dyskusji na temat trendów w świecie magazynowania. 

Naturalnie, że AutoStore
RLS Poland podczas targów Modernlog zaprasza na interaktywne i multimedialne stanowisko, na którym odwiedzający będą mogli bezpośrednio poznać mechanizm oraz szczegóły działania systemu AutoStore. Podczas targów partnerzy biznesowi zainteresowani automatyzacją magazynu za jego pomocą poznają pełną ofertę dotyczącą wdrożenia AutoStore : jego szczegóły techniczne, możliwość indywidualnego dopasowania oraz niezbędne informacje dotyczące wartości inwestycji oraz jej stopy zwrotu.  Będzie to również doskonała okazja, aby poznać bliżej ofertę i plany rozwoju RLS na polskim rynku magazynowo-logistycznym.

– Na polskim rynku istnieje duży potencjał, a my chcemy odpowiedzieć na rosnące potrzeby i wymagania firm, które poszukują innowacyjnych, inteligentnych i niezawodnych rozwiązań z zakresu automatyki magazynowej. Wnosimy ze sobą nie tylko bogate doświadczenie, zdobyte podczas realizacji setek projektów w całej Europie, ale także innowacyjny sposób myślenia, zawsze nastawiony na dostarczanie naszym klientom nowych, zoptymalizowanych rozwiązań. Cieszymy się, że będziemy mogli się nimi podzielić podczas targów Modernlog w Poznaniu i nie możemy się doczekać tego wydarzenia – podkreśla Gert Bossink, dyrektor oddziału Reesink Logistic Solutions.Stoisko RLS Poland będzie usytuowane w pawilonie 6, stoisko 21 i będzie bezpośrednio nawiązywać do energooszczędnego i ekologicznego charakteru systemu AutoStore. Jak to rozwiązanie łączy w sobie tak wiele funkcji korzystnych biznesowo, ale i przyjaznych środowisku? Będzie można się o tym przekonać podczas Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, które odbędą się w dniach 31 sierpnia - 2 września 2021 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji