Przed nami wyjątkowe mistrzostwa

KBwP
24 kwietnia 2019
Przed nami wyjątkowe mistrzostwa
Fot. KBwP
Grafika_Mistrzostwa Kadry BHP
7 maja 2019 roku startuje V edycja ogólnopolskiego konkursu skierowanego do specjalistów bhp oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe. Konkurs organizuje Koalicja Bezpieczni w Pracy.
 
Mistrzostwa Kadry BHP to największy w Polsce konkurs branżowy skierowany do specjalistów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa w polskich firmach. Celem konkursu jest popularyzacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, integracja środowiska specjalistów bhp w Polsce, a także utworzenie prestiżowego rankingu specjalistów zajmujących się tą tematyką. – Mistrzostwa Kadry BHP to doskonała okazja do upowszechnienia zagadnień związanych z bezpieczeństwem, co wpływa na wzrost standardów w polskich firmach. Jednocześnie jest to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, stwarzające platformę umożliwiającą spotkanie całej branży i pasjonatów tematyki bhp – potwierdza Anna Jabłońska, przewodnicząca Koalicji Bezpieczni w Pracy, dyrektor zarządzająca CWS-boco.
 
W IV edycji Mistrzostw Kadry BHP wzięło udział blisko 800 osób, które poświęciło łącznie niemal 60 godzin na udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe. – Cieszymy się, że Mistrzostwa Kadry BHP z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem i liczymy na to, że w tegorocznej, jubileuszowej edycji liczba uczestników znowu pozytywnie nas zaskoczy. Będąc odpowiedzialny za kształt pytań konkursowych jestem przekonany, że emocje towarzyszące rozwiązywaniu testu będą nie mniejsze niż w poprzednich latach. Konkurs podzielony jest na dwa etapy. 50 osób z najwyższą liczbą punktów uzyskanych w I etapie konkursu zmierzy się z pytaniami wymagającymi analizy skomplikowanych zagadnień tematycznych. II etap wyłoni laureatów – mówi Marek Maszewski, dyrektor działu nadzoru SEKA S.A. i przewodniczący Komisji Konkursowej. –  Będzie on wymagał od uczestnika nie tylko znajomości regulacji prawnych, ale również poprawnego rozumienia, analizowania i – nierzadko – krytycznego spojrzenia na przepisy. Ci, którzy najlepiej poradzą sobie z konkursowymi zadaniami uzyskają zaszczytny tytuł Mistrza Kadry BHP oraz otrzymają wartościowe nagrody – dodaje Marek Maszewski.
 
Konkursowi patronują najważniejsze instytucje państwowe i media branżowe związane z bezpieczeństwem i higieną pracy.
 
Pierwszy etap potrwa od 7 do 25 maja 2019. Najlepsi uczestnicy po raz kolejny będą rywalizować w drugiej turze, która odbędzie się w dniach 7-10 czerwca. Zwycięzców poznamy najpóźniej 27 czerwca 2019 roku. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę: www.bezpieczniwpracy.pl w zakładkę „Mistrzostwa”.
 
KBwP

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji