NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pracować lepiej i efektywniej

Mikomax
11 czerwca 2017
Pracować lepiej i efektywniej
„The Old World Disrupted” to hasło przewodnie 8. Konferencji ABSL, największego  w Europie wydarzenia poświęconego branży nowoczesnych usług dla biznesu. Każdego roku w spotkaniach uczestniczy blisko 1000 osób oraz 100 prelegentów i panelistów. Tegoroczna edycja odbędzie się w Łodzi w dniach od 12 do 14 czerwca. Mikomax Smart Office, jako partner strategiczny ABSL, zaprezentuje rozwiązania będące odpowiedzią na nowe kierunki rozwoju współczesnego miejsca pracy.
 
8. Konferencja ABSL stanowi platformę dyskusji i wymiany doświadczeń związanych z kluczowymi kierunkami rozwoju polskiej gospodarki. Tematy poruszane w trakcie wydarzenia będą dotyczyły czynników związanych z rozwojem sektora, takich jak technologia czy ewolucja rynku pracy. Gościem honorowym spotkania będzie David Cameron, premier Wielkiej Brytanii w latach 2010-2016.
 
W czasie wydarzenia Mikomax Smart Office podejmie tematykę związaną ze zmianami w sposobie organizacji pracy. 13 czerwca, w godzinach 17:00 – 19:00 przeprowadzone zostaną warsztaty dotyczące smart workingu i jego wdrożenia w organizacji. Smart working, to model zarządzania oparty na efektywności wykonywania zadań, a nie czasie spędzonym w biurze, a także zakładający większą elastyczność w zakresie czasu i miejsca wykorzystania obowiązków służbowych. Ponadto, drugiego dnia konferencji, 14 czerwca, Zuzanna Mikołajczyk, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu, Członek Zarządu Mikomax Smart Office weźmie udział w panelu dyskusyjnym poświęconym współpracy korporacji ze start-upami.
 
- Firmy z sektora usług dla biznesu stanowią obecnie jedną z najważniejszych grup pracodawców na polskim rynku pracy. Jedno z kluczowych wyzwań, które przed nimi stoi to zainteresowanie współpracą najlepszych talentów na rynku pracy, a elementem przewagi konkurencyjnej jest dostosowanie miejsca pracy do potrzeb współczesnych kandydatów. Ewoluuje model pracy, a co za tym idzie, zmieniają się oczekiwania związane z przestrzenią, w której wykonujemy zadania służbowe. Coraz częściej stawiamy na nowe technologie i rozwiązania smart, które dopasują się do naszych potrzeb - mówi Zuzanna Mikołajczyk, Dyrektor ds. Handlu i Marktingu oraz Członek Zarządu Mikomax Smart Office.
 
W czasie konferencji flagowe produkty Mikomax Smart Office będzie można przetestować w wyposażonym przez firmę foyer konferencyjnym. Zaprezentowane zostaną mobilne kabiny z rodziny #Hush. Wersje #Phone, #Closed, #Meet czy #Work, to rozwiązania dostosowane do pracy indywidualnej i kameralnych spotkań, które pozwalają w otwartej przestrzeni wydzielić komfortowe miejsce do rozmów czy pracy projektowej. Z kolei Stand Up R, to biurko z możliwością manualnej regulacji wysokości blatu – laureat tegorocznej nagrody Red Dot, Best of the Best w kategorii Product Design. Firma zaprezentuje również unikalne rozwiązanie IT, wspierające efektywne zarządzanie przestrzenią biurową, oparte na technologii beacon.
 
 
Źródło: Mikomax
Foto: Mikomax

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2018EMIL - 04-2018EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018EMIL - 01-2018EMIL - 01-2018Zobacz więcej publikacji