NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Pojemniki Eurotec w automacie

Georg Utz
12 września 2018
Pojemniki Eurotec w automacie
Fot. Georg Utz
Pojemnik magazynowy_EUROTEC
Szpital Uniwersytecki w Zurychu (USZ) uruchomił najnowocześniejszy magazyn centralny w szwajcarskim sektorze opieki zdrowotnej. W tym w pełni automatycznym obiekcie wykorzystano 9200 pojemników Eurotec z tworzywa sztucznego produkcji Georg Utz, w których są przechowywane leki i sprzęt medyczny.
 
Centralny magazyn został zlokalizowany poza obiektami USZ, w wynajętym budynku, w miejscowości Schlieren, co w sposób znaczący odciąży szpital i centrum miasta od ruchu komunikacyjnego, a także pozwoli wykorzystać zwolnioną przestrzeń na podstawową działalność medyczną.
 
Nowa infrastruktura pozwoli szpitalowi podnieść jakość i wydajność logistyki oraz szybciej reagować na nowe trendy w branży.
 
Pojemniki Eurotec, z oferty Georg Utz przydają się przede wszystkim w automatycznej obsłudze we wszystkich popularnych systemach magazynowych. Są one wyposażone w specjalne wpusty umożliwiające manipulację przez robot przemysłowy i właściwe zamocowanie na automatycznych przenośnikach. Uchwyty muszlowe i otwory uchwytowe umożliwiają jednocześnie manualną obsługę pojemników.
 
Georg Utz
Foto: Georg Utz

Linki:

  • Pojemniki magazynowe
    Szukając idealnego pojemnika, możesz wybrać panel boczny perforowany lub szczelinowy, podstawę z kratownicy lub żeber, zależnie od przeznaczenia i obciążenia, możesz wybrać podstawę perforowaną lub zamkniętą podwójną i zdecydować się na cofnięty uchwyt, rączkę lub taśmę.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji