NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY
Wyposażenie do WW | Osprzęt do wózków widłowych

Wdrożenia

PARTNERZY E-COMMERCE

Oferty | Wyposażenie do WW | Osprzęt do wózków widłowych

11 pozycji | strona 1 z 1
CASCADE obrotnica 360 °
Obrotnice CASCADE są niezastąpionym elementem często zintegrowanym z różnego typami chwytaków , ale same też znajdują szerokie zastosowanie z zwykłymi widłami. Wszędzie gdzie jest potrzebny niezawodny i bezpieczny obrót z ładunkiem . Szeroko stosowane w przetwórstwie spożywczym , w branżach : motoryzacyjnych, recyklingowych, hutniczych i rolnych i wielu innych.
Przesuw boczny zawieszany Cascade 55F-SSS-A1105
Przesuwy boczne wideł CASCADE pozwalają przesunąć obciążenie z boku na bok w celu skrócenia czasu obsługi i zapewnienia lepszej zwrotności ładunku. Dostępne modele pasują niemal do każdego rodzaju wózka widłowego.
Magnetyczne nakładki na widły DAGS
DAGS magnetyczne nakładki na widły są przeznaczone do stosowania w każdym sektorze przemysłowym ,w którym produkty transportowane bez paletowo mogą ulec uszkodzeniu w wyniku kontaktu z widłami . DAGSy chronią powierzchnie , które są narażone na zarysowania lub zużycie . Nakładki poprawią stabilność śliskiego ładunku na widłach.
Pozycjoner wideł CASCADE serii G
wiele opcji mocowania wideł,dostępne, aby pasowały do Twojej aplikacji. Widły hakowe, widły przykręcane, widły ważące (widły wagowe) lub widły teleskopowe są kompatybilne z wieloma pozycjonerami wideł.
Chwytaki do rol papieru 90F i 100F
Cascade oferuje szeroką gamę chwytaków do rol papieru, niezależnie od średnicy, masy lub typu papieru. Produkty Cascade zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń powstałych w wyniku przemieszczania tego typu ładunku.
Widły rolkowe
Widły rolkowe w aplikacji zwiększają wszechstronność i wydajność wózka . Te specjalistyczne widły poza paletami mogą obsługiwać towar na podkładkach slipsheets i innych.
Pozycjoner wideł CASCADE serii L
Szybka i łatwa instalacja jest osiągana bez spawania, a zastosowanie zaworu sekwencyjnego lub RFHC (sterowanie hydrauliczne częstotliwością radiową) pozwala na użycie pojedynczego zaworu pomocniczego do sterowania dodatkową funkcją.
Widły Ważące
Widły Ważące to unikalne i innowacyjne widły pozwalające efektywnie ważyć produkty , umożliwiające zwarzyć produkt w momencie podnoszenia. Wyposażone w wyświetlasz bezprzewodowy wykorzystujący Bluetooth. Możemy przeglądać i śledzić ciężar poszczególnych ładunków i całkowitą masę wielu ładunków .
Pozycjoner wideł CASCADE 100K
Pozycjoner wideł CASCADE 100K to uniwersalny osprzęt mający opcjonalnie różne zakresy otwarcia. Pasujące do większości zastosowań są dostępne od wąskich korytarzy, z zerowymi jednostkami zamykającymi po bardzo szerokie jednostki otwierające, sięgające daleko poza szerokość wózka.
Chwytak Cascade do rol papieru
Cascade – jako największy na świecie producent osprzętów roboczych, wideł i akcesoriów do wόzkόw podnośnikowych – od wielu dziesięcioleci ze szczególną troską spełniał oczekiwania i wymagania swoich klientów. Dzięki temu najnowsze generacje chwytaków Cascade do rol papieru cechuje najwyższa jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.
Widły Teleskopowe
Widły teleskopowe - wysuwne, zwiększą wydajność pracy Twojego wózka widłowego. Przyczepy mogą być ładowane i rozładowywane dzięki nim z jednej strony co skraca czas o połowę. Dzięki nim możemy korzystać z podwójnych regałów magazynowych co zwiększy nam powierzchnie magazynów.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji