NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek BASIC-TRUCK33 PLUS PROMAG

Wózek BASIC-TRUCK33 PLUS PROMAG
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraNie
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]1000
Wysokość podnoszenia [mm]3300
Szerokość korytarza roboczego [mm]2173

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Wózek podnośnikowy BASIC TRUCK idealnie wypełnia lukę między wózkami z ręcznym podnoszeniem, a profesjonalnymi urządzeniami do transportu pionowego. BASIC TRUCK jest idealnym rozwiązaniem przy mało intensywnym składowaniu oraz transporcie towarów w magazynie na krótkie dystanse. Ergonomiczny kształt dyszla i możliwość obsługi zarówno prawą, jak i lewą ręką zapewniają wysoki komfort użytkowania i łatwe manewrowanie wózkiem.

Wózki te charakteryzują się stosunkowo niewielkim korytarzem roboczym pozwalającym na pracę w wąskich przestrzeniach magazynowych o wymiarze 2150 mm. Wózek BASIC TRUCK  wyposażony jest w bezobsługowy akumulator AGM zapobiegający możliwości wycieku elektrolitu. W przypadku tego typu akumulatorów nie ma potrzeby posiadania specjalnej akumulatorni, czy też odpowiedniej wentylacji pomieszczeń. Dzięki bezobsługowemu akumulatorowi AGM oraz wbudowanemu prostownikowi wózek jest zawsze gotowy do pracy. Serwisowanie wózków jest bezproblemowe, co gwarantują sprawdzone podzespoły znanych marek, m.in. zespół sterowania firmy CURTIS.  

Oferta PROMAG S.A. obejmuje również szybką i fachową opiekę serwisową wózków na terenie całej Polski. Wózki są wyposażone we wskaźniki naładowania baterii oraz liczniki motogodzin, dzięki którym możliwe jest rozpisanie czynności serwisowych. Wszystkie wskaźniki kontrolne: stanu akumulatora, licznik motogodzin, wyłącznik bezpieczeństwa oraz kluczyk znajdują się w dobrze widocznym miejscu na obudowie wózka.

Szeroki wybór wózków proponowany przez firmę PROMAG S.A. pozwala na dostosowanie oferty do specyficznych wymagań klientów rynku. 

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019Zobacz więcej publikacji