NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

PROMAG - wózki dla każdego magazyniera

PROMAG - wózki dla każdego magazyniera
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraNie
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]1500
Wysokość podnoszenia [mm]3300
Szerokość korytarza roboczego [mm]2450

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Wózki podnośnikowe to środki transportu wewnętrznego, które pozwalają na usprawnienie wszelkich prac załadowczo-wyładowczych w halach. Automatyzują one w znacznym stopniu procesy magazynowe, a w rezultacie skracają ilość czasu potrzebną na wykonanie zadań. Wózki te służą głównie do podnoszenia ładunku na określoną wysokość, składowania, piętrowania, układania w gniazdach, podejmowania z gniazd, pobierania ładunku ułożonego na pewnej wysokości. W zależności od wybranego modelu różnią się one napędem pracy, udźwigiem oraz wysokością podnoszenia.

Na rynku dostępne są wózki podnośnikowe ręczne i elektryczne. Wózki ręczne wymagają użycia siły mięśni człowieka w celu przepchnięcia oraz podniesienia wózka z towarem. Drugim rodzajem są wózki podnośnikowe elektryczne, gdzie całkowite wyeliminowanie ręcznej obsługi wózka możliwe jest dzięki elektrycznemu napędowi jazdy, jak i podnoszenia. Zakup takiego urządzenia ma swoje uzasadnienie ekonomiczne w przypadku dużej intensywności prac wykonywanych na dalekich odległościach.

Wózki te mają szerokie zastosowanie do prac załadowczo-wyładowczych o dużym natężeniu ruchu oraz do układania palet z towarem na regałach. Firma PROMAG S.A. w swojej ofercie prezentuje sprawdzone przez klientów wózki TOP TRUCK PLUS, do wyboru z podnoszeniem na 2,5 m oraz 3,3 m. Wyposażone w dużą baterię trakcyjną o pojemności 200 Ah, pozwalają na 8 godzinny tryb pracy. Łatwe ładowanie wózka zapewnia wbudowany prostownik, a boczny wysuw baterii niweluje konieczność zastosowania specjalnego wózka do jej wymiany. Serwisowanie wózków jest bezproblemowe, co gwarantują sprawdzone podzespoły znanych marek, m.in. zespół sterowania firmy CURTIS. Wózki te są dodatkowo wyposażone we wskaźniki naładowania baterii oraz liczniki motogodzin, dzięki którym możliwe jest rozpisanie czynności serwisowych.

Na poziom wygody i bezpieczeństwa operatora wpływa osłona masztu wykonana z plexi, która zapewnia doskonałą widoczność w trakcie pracy. Manewrowanie wózkiem odbywa się przy pomocy ergonomicznego dyszla, zapewniającego komfortową pracę.

Oferta PROMAG S.A. w zakresie wózków podnośnikowych obejmuje wózki ręczne oraz elektryczne. Szeroki wybór pozwala na dostosowanie oferty do specyficznych wymagań klientów rynku. 

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019Zobacz więcej publikacji