NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Podnoszenie na wysokim poziomie

Podnoszenie na wysokim poziomie
Podnoszenie na wysokim poziomie
Podnoszenie na wysokim poziomie
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraTak
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]1500
Wysokość podnoszenia [mm]5000
Szerokość korytarza roboczego [mm]4680-4933

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

PROMAG S.A. proponuje swoim klientom szeroki wybór wózków podnośnikowych znajdujących zastosowanie przy pracach załadowczo-wyładowczych o różnym natężeniu ruchu.

Prezentujemy wózki podnośnikowe ręczne, które pozwalają w znacznym stopniu usprawnić prace magazynowe. Pozwalają one na układanie palet w stosy oraz umieszczanie ich na regałach ładunku o ciężarze do 1000 kg. W zależności od modelu podnoszą na 1600 mm (PR1000/1600) lub 2500 mm (PR1000/2500). Manewrowanie nimi jest proste i komfortowe dzięki niewielkiej wadze. Dodatkowo posiadają one dwa warianty podnoszenia: nożny oraz ręczny.

Drugim rodzajem są wózki podnośnikowe elektryczne, gdzie całkowite wyeliminowanie ręcznej obsługi wózka możliwe jest dzięki elektrycznemu napędowi jazdy, jak i podnoszenia. Oferowane wózki umożliwiają wielogodzinną, efektywną i bezawaryjną pracę, a wydajny, bezobsługowy system jezdny oraz precyzyjne elementy sterujące umożliwiają dostosowanie prędkości do panujących warunków. Wyposażone w podzespoły znanych marek np. elektryczny zespół sterujący firmy CURTIS, gwarantują niską awaryjność i proste serwisowanie.

Podsiadają szereg udogodnień sprawiających, że praca staje się bardziej wydajna i komfortowa, np. możliwa jest obsługa wózków z boku dzięki bocznemu usytuowaniu dyszla przy jednoczesnym wzrokowym kontrolowaniu podejmowanego ładunku. Dodatkowo, wózek wyposażony jest w osłonę masztu wykonaną z pleksi i zapewniającą doskonałą widoczność. Ergonomiczny uchwyt dyszla ułatwia manewrowanie wózkiem, a hamulec bezpieczeństwa i wyłącznik bezpieczeństwa reagujące w sytuacjach awaryjnych, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Do rodziny elektrycznych podnośnikowych wózków PROMAG zaliczamy:

Wózki elektryczne podnośnikowe HI-TRUCK 50 PLUS AC o wysokości podnoszenia do 5000 mm. Wyposażone w maszt wysokiego podnoszenia typu triplex najwyższej jakości, wykonany ze stali wysokogatunkowej odpornej na zarysowania. Dzięki wolnemu skokowi i wysokości całkowitej 2210 mm umożliwiają pracę w kontenerach i niskich pomieszczeniach. Wózki, dzięki zastosowaniu silników prądu zmiennego AC, posiadają wydajny, bezobsługowy system jezdny. Funkcja automatycznie odłączająca podnoszenie i informująca o niskim poziomie baterii dodatkowo podnosi bezpieczeństwo pracy.

Wózki elektryczne podnośnikowe HI-TRUCK 50 PLUS AC z podestem dla operatora posiadają wszystkie parametry wcześniej opisanego modelu, a dzięki zastosowanemu podestowi dla operatora szczególnie polecane są do transportu palet na dalsze odległości.

Wózki elektryczne podnośnikowe TOP-TRUCK33 PLUS o wysokości podnoszenia do 3300 mm. Wyposażone są w pojemną baterię trakcyjną (200 Ah) pozwalającą na pracę wózka przez cały 8-godzinny dzień pracy. Wózki TOP-TRUCK33 PLUS mają wbudowany prostownik i wyposażone są w boczny wysuw baterii, który eliminuje konieczność zastosowania specjalnego wózka podczas wymiany baterii.

Wózek elektryczny podnośnikowy TOP-TRUCK25 PLUS o wysokości podnoszenia do 2500 mm. Podobnie jak wózek TOP-TRUCK33 PLUS bateria, w którą wyposażony jest ten model pozwala na długotrwałą, nieprzerwaną pracę. Wózki te dedykowane dla użytkowników, którzy posiadają regały o niższej zabudowie, dzięki niewielkiej szerokości korytarza roboczego, wynoszącej 2450 mm są niezastąpione w magazynie.

Nowość! Wózek elektryczny podnośnikowy BASIC-TRUCK 25 i 33

Zainteresowaniem cieszy się nowy wózek Basic Truck, wyposażony w bezobsługowy akumulator żelowy niwelujący możliwość wycieku elektrolitu. W przypadku tego typu akumulatorów nie ma potrzeby posiadania specjalnej akumulatorni, czy też odpowiedniej wentylacji pomieszczeń. Wózki te znajdują szerokie zastosowanie do prac o małym natężeniu ruchu oraz przy układaniu palet z towarem na regałach.

Oferta PROMAG S.A. w zakresie wózków podnośnikowych obejmuje wózki ręczne oraz elektryczne. Szeroki wybór pozwala na dostosowanie oferty do specyficznych wymagań klientów rynku.

Więcej informacji na stronie www.promag.pl lub w 10 Oddziałach firmy w całej Polsce.

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019Zobacz więcej publikacji