NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pomosty robocze do wózków widłowych

Pomost roboczy do wózków widłowych
Pomost roboczy do wózków widłowych
Pomost roboczy do wózków widłowych
Pomost roboczy do wózków widłowych
PROMAG

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Pomosty robocze do wózków widłowych służą do wygodnej i bezpiecznej pracy na wysokościach podczas wymiany oświetlenia, prac porządkowych, prac konserwacyjnych i montażowych.

Oferowane przez PROMAG S.A. pomosty przeznaczone są do pracy z wózkami widłowymi różnych typów. Wyposażone są w elementy zwiększające bezpieczeństwo użytkowników:

  • platforma antypoślizgowa
  • blokada bezpieczeństwa zapobiegająca przypadkowemu otwarciu się drzwi
  • poręcze zabezpieczające
  • praktyczna półka na narzędzia.

Pomosty roboczedo wózków widłowych oferowane przez PROMAG S.A. wykonywane są w 3 wersjach wymiarowych:

  • wersja A1 - bez przednich wsporników
  • wersja B1 - bez przednich wsporników i zadaszenia
  • wersja C1 - z przednimi wspornikami i zadaszeniem.

 http://www.promag.pl/Pomosty_robocze,p,9114.html

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019Zobacz więcej publikacji